Дитячі Зимові конверти

дитячий зимовий конверт Womar № 20 Exclusive
Уточнюйте ціну в менеджера

Зимовий дитячий конверт Womar № 20 Exclusive - це оптимальне рішення для мами, особливо, якщо дитинка народилася в холодну пору року. Цей конверт підходить практично до всіх універсальних візочків. Дитячий конверт легко і без особливих зусиль трансформується з конверта для новонароджених в конверт для діток старшого віку. За допомогою замочка, ви без труднощів покладете дитину всередину конверта. Всередині конверт дитячий Womar № 20 має нутуральну овечу шерсть.

дитячий зимовий конверт Tako Universal
Уточнюйте ціну в менеджера

Зимовий універсальний конверт Tako Universal, виготовлений з зовні поліестер; в середині фліс(поліестер); наповнення ovata (поліестер). Це теплий дитячий конверт для прогулянок в холодну пору року. Зимовий конверт Tako Universal підходить і для санок і для візочка.

дитячий зимовий конверт Womar № 8
Уточнюйте ціну в менеджера

Зимовий дитячий конверт від польського виробника - Womar № 8. Підходить для більшості візочків. Матеріал: 100% полістер і 100% овеча шерсть. Практичний замок дозволить вам швидка покластити дитину всередину конверта. Використання овечої шерсті - гарантує вашому малюку комфорт і тепло в холодну пору року.

Зимові конверти, , дитячі товари Львів, інтернет-магазин