Дитячі Візочки для двійні

Дитячі коляски для двійні

візочок для двійні Tako Jumper DUO Linen
Уточнюйте ціну в менеджера

Візочок для двійні Tako Jumper DUO Linen - для дітей від народження до 3-ох рочків. Зручний, маневрений, легкий в управлінні, оптимальні і практичні розміри, якісна тканини і матеріали, стильний дизайн - всі ці моменти не залишать байдужими батьків близьняток чи двійняток. Легка і міцна алюмінієва рама, на яку кріпляться надувні колеса на підшипниках. Передні поворотні колеса з фіксатором, а на задніх розташована тормозна система. Тип складання візочка для двійні: "книжка".

дитячий візочок для двійні Geoby SC705-X
Уточнюйте ціну в менеджера

Візочок-трансформер для двійні Geoby SC705-X, має прекрасний дизайн. Призначена для дітей від народження, до 3-ох рочків. Перекидна ручка. Особливість цієї моделі полягає в тому, що спинки і підніжки регулюються незалежно одна від одної. Тип складання "книжка".

Візочок для двійні Tako Duo Driver
Уточнюйте ціну в менеджера

Візочок-трансформер для двійні Tako Duo Driver - це візочок від польського виробника дитячих товарів Tako для дітей віком до 3-ох рочків. Цей візочок незамінний для батьків двійняток або близняток. В комплекті: дві м'які люльки з ручками для переноски, одна велика сумка для мами, корзина для покупок. Механізм складання "книжка".

Дитяча коляска для двійні  Tako Jumper DUO 2 в 1
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитячий універсальний візочок для двійні Tako Jumper DUO 2 в 1 - для дітей від народження до 3-ох рочків. Візочок відповідає всім стандартам європейської якості. Ця модель візочка для двійні чудове рішення, тому що вона легка, маневренна, комфортна, якісна, стильна і зручна у використанні. В комплекті: 2 прогулянкових блока, 2 накидки на ніжки, дощовики, 2 сумки.

Візочки для двійні, Дитячі коляски для двійні, дитячі товари Львів, інтернет-магазин