Дитячі Універсальні візочки 2 в 1

Універсальні дитячі коляски 2 в 1

дитячий візочок Riko Brano Luxe
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитячий універсальний візочок 2в1 Riko Brano Luxe - новинка 2017 року. Стильне оформлення, добра прохідність та незвичайна дизайнерська оббивка - основні переваги даного ввізочка. Вона ідеально пристосована для місцевого клімату і відмінно себе покаже і в холодну зиму, і в літню спеку. В комплекті може бути автокрісло групи 0+

Дитяча коляска Riko Brano Len
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитяча універсальна коляска Riko Brano Len від польського виробника. Коляска призначена для дітей від народження до 3-х рочків. Алюмінієва рама з ручкою обтягненою еко-шкірою з можливістю регулювання. Чотири одинарні колеса на амортизаторах. Всі колеса надувні на підшипниках, передні поворотні з фіксатором, на задніх розташований центральний тормоз. Велика корзина для покупок на блискавці. Тип складання рами дитячої коляски 2 в 1 Riko Brano Len: "книжка".

Дитяча коляска Riko Brano Ecco
Уточнюйте ціну в менеджера

Коляска 2 в 1 Riko Brano Ecco від польського виробника, призначена для дітей від народження до 3-ох рочків. Нова модель в сучасному, стильному дизайні в яскравих кольорах. Коляска Riko Brano Ecco забезпечить максимальним комфорт малюку під час прогулянок на свіжому повітрі в будь-яку пору року. Велика і простора люлька, а також комфортне прогулянкове сидіння. Коляска для дітей на алюмінієвій рамі з ручкою обтягненою еко-шкірою, є досить прохідною за рахунок передніх поворотних коліс. В комплекті коляски Riko Brano Ecco: люлька, прогулянковий блок, чехол на ніжки, дощовик, великий кошик для покупок, стильна сумка для мами, рукавички. Тип складання рами дитячої коляски: "книжка".

дитячий візочок Riko Brano Natural
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитяча універсальна коляска 2в1 Riko Brano Natural- новинка 2017 року. Вона ідеально пристосована для місцевого клімату. Гарне оформлення і стильні, натуральні тканини. В комплекті може бути автокрісло групи 0+

Дитяча коляска Riko Nano
Уточнюйте ціну в менеджера

Універсальна дитяча коляска Riko Nano 2 в 1 - це багатофункціональна і стильна коляска для дітей від народження до 3-ох рочків. Рама коляски виготовлена з якісного алюмінієвого сплаву, зовнішня обшивка з вологовідштовхувального матеріалу, внутрішня - 100% бавовна. Великі надувні колеса на підшипниках: передні поворотні на 360* з фіксатором, а на задніх розташований тормоз. Ручка обтягнена еко-шкірою і регулюється по висоті. З'ємна багажна корзина, тип складання рами дитячої коляски: "книжка".

дитячий візочок Riko Nano Ecco
Уточнюйте ціну в менеджера

Коляска Riko Nano Ecco 2 в 1 модель в сучасному, стильному дизайні. Ця модель коляски на алюмінієвій рамі має відмінну прохідністю за рахунок легкого ходу і надувних коліс. Сучасна система амортизації коліс дозволяє легко долати будь-які перешкоди на прогулянці, і при цьому зберігається м'якість ходу, забезпечуючи спокійний сон вашого малюка. В комплекті може бути автокрісло групи 0+

дитячий візочок RIKO ENDURO
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитячий візочок RIKO ENDURO 2 в 1 - сучасний візочок з вишуканим дизайном. Люлька покрита захисним матеріалом, який не пропустить всередину вологу, а зсередини обшитий 100% бавовною. Капюшон з утепленням і вентиляційним віконцем не дасть вашій дитині замерзнути. Прогулянковий блок зроблений з якісних матеріалів. Ви можете підлаштувати спинку і підніжку так, щоби дитина відчувала себе комфортно. Система ременів з м'якими плечовими накладками захистить вашу дитину.

дитячий візочок Riko Vario
Уточнюйте ціну в менеджера

Коляска Riko Vario 2 в 1 - ця модель коляски на алюмінієвій рамі має відмінну прохідністю за рахунок легкого ходу і надувних коліс. Сучасна система амортизації коліс дозволяє легко долати будь-які перешкоди на прогулянці, і при цьому зберігається м'якість ходу, забезпечуючи спокійний сон вашого малюка. В комплекті може бути автокрісло групи 0+

дитячий візочок Riko Vaguard
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитячий візочок Riko Vaguard - від народження малюка і до трьох років. Візочок 2 в 1 компактно складається по типу "книжка". Він поміститься в багажнику будь-якого авто. Riko Vaguard легко керувати. Передні колеса дозволяють без птруднощів змінювати напрямок і маневрувати на рівному покритті.

Дитячий візочок Mondo Grey Line
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитяча коляска 2 в 1 Mondo Grey Line - це новинка 2014 від польського виробника. Гарні кольори, чудові технічні характеристики і сучасний дизайн - саме це є основними перевагами і відмінностями коляски Mondo Grey Line від інших колясок. Алюмінієва рама з колесами на підшипниках, передні поворотні на 360* з фіксатором, а задні з надійними тормозами. Зручна регульована ручка для мами. Тип складання рами дитячої коляски: "книжка".

Дитячий візочок Expander Mondo Ecco
Уточнюйте ціну в менеджера

Expander Mondo Ecco - це сучасна, багатофункціональна коляска для дітей від народження. Легка алюмінієва рама з ручкою, яку можна регулювати по висоті. Передні колеса поворотні з фіксатором, задні більші по діаметру з надійним тормозом. В комплекті дитячої коляски: люлька, прогулянковий блок, дощовик, москитна сітка, чехол на ніжки, корзина для покупок, стильна сумка для мами. Тип складання рами: "книжка".

дитячий візочок Mondo Рrime
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитячий візочок 2 в 1 Mondo Рrime призначений від народження і приблизно до трьох років. Передні поворотні колеса з блокуванням дозволяють легко управляти візочком в місті. Модель непогано долає погане дорожнє покриття. Візочок легко знімається або встановлюються на шасі. Мамі потрібно тільки кілька секунд, щоб замінити один блок на інший.

Дитячий візочок Adamex Galactic
Уточнюйте ціну в менеджера

Універсальна дитяча коляска Adamex Galactic Wzory. Модель цієї коляски відрізняється сучасним дизайном і легкістю у користуванні. Дитяча коляска Adamex Galactic Wzory призначена для дітей від народження до 3-ох рочків. Вашому малюку прогулянка на свіжому повітрі принесе радість, а батькам задоволення. Тип складання коляски Adamex: "книжка".

дитячий візочок Camarelo Carmela
Уточнюйте ціну в менеджера

Опис люльки дитячого візочка Camarelo Carmela:
Люлька для дітей від народження до 8 міс.
Дно люльки виготовлене з міцного противоударного пластику.
Зовнішня ообивка виготовлена з водостійкої тканини.
Капішон безшумно регулюється з додатковим дашком від сонця.
Підголівник регулюється.

Опис прогулянкового блоку візочка Camarelo Carmela:
Для дітей від 6-ти міс. до 3-ох рочків.
Спинка регулюється в 4-ри положення.
Підніжок регулюється по висоті.
З'ємний бампер з м'яким покриттям.
П'ятиточкові ремені безпеки з м'якими плечовими накладками.

Дитячий візочок Camarelo Carera
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитяча коляска Camarelo Carera 2 в 1 - це нова модель від польського виробника дитячих колясок. За допомогою великих коліс ви зможете подорожувати як по місту, так і в заміській частині. Крім того, коляска Camarelo Carera, має гарну і практичну оббивку. Продумана система вентиляції створює оптимальний клімат всередині. Міцна алюмінієва рама з ручкою оббитою еко-шкірою і з регулюванням висоти в 5-ть положень. Рама дитячої коляски складається "книжкою."

Дитяча коляска Camarelo Sevilla Special Collection
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитяча коляска 2 в 1 Camarelo зарекомендувала себе на ринку з кращої сторони, як надійна і зручна в експлуатації. Нова серія дитячої коляски Camarelo Sevilla Special Collection - це яскраві кольори, і стильний дизайн і звичайно ж функціональність. Алюмінієва рама, ручка яка регулюється по висоті, велика корзина для покупок і колеса надувні - все це особливості даної моделі. Тип складання рами дитячої коляски: "книжка".

Дитячий візочок Camarelo Sevilla
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитяча коляска Camarelo Sevilla - нова оригінальна модель 2013 року. Оригінальний дизайн люльки від польського виробника, поєднує в собі дизайн, комфортність і безпеку для малюка. Одною особливою відмінністю коляски Camarelo Sevilla є абсолютно новий, ергономічний дизайн люльки. При розробці люльки були враховані такі фактори як безпека і комфорт малюка. Рама дитячої коляски - алюмінієва, ручка зручна обтягнута еко-шкірою. Рама коляски Camarelo Sevillaскладається "книжкою".

Дитяча коляска Camarelo Figaro
Уточнюйте ціну в менеджера

Новинка! Дитяча універсальна коляска Camarelo Figaro - з подвійною амортизацією і сучасним дизайном. Зовнішня оббивка жакард у поєднанні з еко-шкірою. Внутрішня - 100% бавовна. Алюмінієва рама дозволяє встановлювати люльку і прогулянковий блок в два положення.Передні колеса поворотні з блокуванням, задні одинарні з центральним тормозним замком.Велика корзина для покупок. Рама коляски Camarelo Figaro - складається "книжкою".

Дитяча коляска Camarelo Vision
Уточнюйте ціну в менеджера

Новинка 2015 року! Дитяча коляска Camarelo Vision. Багатофункціональна дитяча коляска з сучасним дизайном. Полегшена алюмінієва рама з захистом від випадкового складання. Ручка обшита еко-шкірою і регулюється по висоті. Колеса передні поворотні з фіксаторм, а на задніх колесах розташований центральний тормоз. Рама коляски 2 в 1 складається: "книжкою".

Дитяча коляска Camarello Vision Design
Уточнюйте ціну в менеджера

Новинка! Дитяча коляска 2 в 1 Camarelo Vision Design - багатофункціональна коляска з сучасним дизайном.Рама виконана з алюмінієвого профілю і нових елементів - оригінальних пластикових деталей. Механізм складання рами досить простий і не потрібно знімати колеса при складанні рами. Колеса передні поворотні з фіксатором, на задніх розташований надійний центральний замок Easy-Stop. Сумка для мами має пластикове дно. Корзина для покупок розрахована на 5 кг.
Дитяча коляска Camarelo Vision Design - це новинка у сфері дитячих колясок.

Дитячий візочок Expander Mondo Black Line
Уточнюйте ціну в менеджера

Сучасна модульна коляска 2 в 1 Expander Mondo Black Line. Полегшена алюмінієва з ручкою обтягненою еко-шкірою, яка регулюється по висоті. Всі колеса надувні на підшипниках: передні поворотні з фіксатором, на задніх розташований надійним центальний тормоз. Велика корзина для покупок. Купити коляску Expander Mondo можна через інтернет-магазин або у виставковому залі. Складається рама дитячої коляски: "книжкою".

Дитяча коляска DPG Leo Summer
Уточнюйте ціну в менеджера

Супер новинка від компанії Dada Paradiso Group - дитяча коляска 2 в 1 DPG Leo Summer. Гарний і сучасний дизайн, комфортна у використанні. Алюмінієва рама з системою підвіски, обладнана центральним гальмом, яке блокує одразу два задніх колеса, стильна сумка для мами. Колеса пневматичні і високі. Передні розміром 10 дюймів, задні - 12 дюймів. Рама дитячої коляски складається типу "книжка".

Дитяча коляска DPG Leo Summer Blue
Уточнюйте ціну в менеджера

Супер новинка від компанії Dada Paradiso Group - дитяча коляска 2 в 1 DPG Leo Summer Blue. Гарна з сучасним дизайном, комфортна у використанні. Алюмінієва рама з системою підвіски, обладнана центральним гальмом, яке блокує одразу два задніх колеса, стильна сумка для мами. Колеса пневматичні і високі. Передні розміром 10 дюймів, задні - 12 дюймів. Рама коляски складається типу "книжка".

Опис люльки дитячої коляски 2 в 1 DPG Leo Summer Blue:

Дитяча коляска DPG Leo Special
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитяча універсальна коляска DPG Leo Special 2 в 1. Зручна у користуванні і доволі маневрена коляска - неодмінно сподобається сучасним батькам. Рама коляски виготовлена з міцного алюмінію. ручка регулюється по висоті обшита еко-шкірою. Передні колеса поворотні з фіксатором, на задніх розташований центральний тормоз. всі колеса великі, резинові на камерах. Рама дитячої коляски складається "книжкою".

Дитяча коляска DPG Glamour White
Уточнюйте ціну в менеджера

Компанія Dada Paradiso Group дарує вам новинку літа - дитяча коляска 2 в 1 DPG Glamour White. Гарна і сучасна дитяча коляска з оригінальним дизайном, комфортна у використанні. Алюмінієва рама з системою підвіски, обладнана центральним гальмом, яке блокує одразу два задніх колеса, стильна сумка для мами. Колеса пневматичні і високі. Передні розміром 10 дюймів, задні - 12 дюймів. Рама коляски складається типу "книжка".

Дитяча коляска Dada Paradiso Group (DPG) Leo Pastel
Уточнюйте ціну в менеджера

Універсальна дитяча коляска DPG Leo Pastel 2 в 1. Зручна у користуванні і доволі маневрена коляска - неодмінно сподобається сучасним батькам. Рама коляски виготовлена з міцного алюмінію. ручка регулюється по висоті обшита еко-шкірою. Передні колеса поворотні з фіксатором, на задніх розташований центральний тормоз. всі колеса великі, резинові на камерах з можливістю підкачки. Рама дитячої коляски складається "книжкою".

Дитяча коляска DPG Glamour Yellow
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитяча універсальна коляска DPG Glamour Yellow призначена для дітей віком від 0 місяців до 3х років. Це багатофункціональна коляска з ексклюзивним дизайном. Виробник Dada Paradiso Group, як завжди обійшов усіх своїх конкурентів за якістю і елегантності колясок. Дизайн дитячої універсальної коляски - це добре продумані комбінації колірної гами, коляска поєднує стиль і елегантність, а також високу маневреність і функціональність. Тип складання рами коляски DPG Glamour - "книжка".

Дитяча коляска Dada Paradiso Group Galileo
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитяча коляска Dada Paradiso Group Galileo - це новий покращений дизайн + гарна кольорова гамма. Зручна, алюмінієва рама, з подвійною амортизацією. Коляска розрахована для дітей від народження до 3-х рочків. Передні поворотні колеса з фіксатором, а на задніх розташований центральний тормоз. Рама коляски складається "книжкою".

Дитяча коляска DPG Mimi
Уточнюйте ціну в менеджера

Сучасна, гарна з оригінальним дизайном новинка від компанії Dada Paradiso Group - дитяча коляска DPG Mimi. Коляска комфортна у використанні. Алюмінієва рама з системою підвіски, обладнана центральним гальмом, яке блокує одразу два задніх колеса, стильна сумка для мами. Колеса пневматичні і високі. Передні розміром 10 дюймів, задні - 12 дюймів. Рама коляски складається типу "книжка".

Дитяча коляска DPG Mimo
Уточнюйте ціну в менеджера

Гарна новинка від компанії Dada Paradiso Group - дитяча коляска DPG Mimo. Гарний, сучасний дизайн. Коляска комфортна у використанні. Алюмінієва рама з системою підвіски, обладнана центральним гальмом, яке блокує одразу два задніх колеса, стильна сумка для мами. Колеса пневматичні і високі. Передні розміром 10 дюймів, задні - 12 дюймів. Рама коляски складається типу "книжка".

Опис люльки дитячої коляски 2 в 1 DPG Mimo:

  • Простора люлька.

Дитяча коляска DPG Carmelo
Немає в наявності

Дитяча універсальна коляска 2 в 1 DPG Carmelo - це абсолютно нове рішення в світі дитячих колясок. Польські виробники вперше випустили дитячу коляску з елементами дерева в конструкції рами. Матеріал дерев'яної деталі, супер міцна деревина (бук), яка покрита спеціальним розчином від намокання. Вашому малюку буде дуже зручно перебувати в колясці. Рама чорного кольору, а елементи дерева надають колясці екстравагантного вигляду. Колеса на амортизаторах, передні поворотні з фіксатором, а на задніх розташований тормоз. Тип складання дитячої коляски "книжка".

Дитячий візочок Dada Paradiso Group Glamour Dots
Уточнюйте ціну в менеджера

Увага новинка магазину! У продажі є великий вибір дитячих колясок 2 в 1 Dada Paradiso Group! Чекаємо на вас в магазині!
Dada Paradiso Group Glamour Dots 2 в 1 - це сучасний, багатофункціональний візочок з неповторним дизайном, від польського виробника Dada Paradiso Group!
Зручний, маневрений, легкий, компактний, з якісних тканинин та матеріалів!
Всі колеса надувні, передні поворотні колеса з фіксатором, задні колеса більшого діаметру з тормозами. Легка і міцна рама виконана із сталі і компактно складається, "книжкою".

Дитячий візочок Tako City Move
Уточнюйте ціну в менеджера

Коляска Tako City Move з сучасним, інноваційним дизайном, оснащений термолюлькою та системою «антишок» на передні колеса. Прозорі оглядові віконечка люльки роблять його неповторним і елегантним. Дитяча коляска легка і маневрена, з відмінною амортизацією та приємною на дотик тканиною. В комплект аксесуарів входить дощовик, москітна сітка та пеленальний матрацик.

Дитячий візочок Tako City Move Sportime
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитячий універсальний візочок Tako City Move Sportime - стильний візочок для дітей від народження до 3-ох років. Колекція Sportime 2013 року розроблена фахівцями Tako, для сучасних батьків, які обов'язково оцінять фунціональність, інноваційні технології з безпечністю і сучасність з традиціями.

дитячий класичний візочок Tako Moonlight
Уточнюйте ціну в менеджера

Коляска Tako Moonlight - призначена для дітей від народження до 3-ох рочків. Це універсальна коляска 2 в 1, стильна і комфортна. Полегшена алюмінієва рама з механізмом від випадкового скаладння. Перекидна ручка. Великі надувні колеса: передні поворотгі на 360*, а на задніх є тормозна система. Тип складання рами дитячої коляски: "книжка".

дитячий візочок Tako City Move Born To Ride
Уточнюйте ціну в менеджера

Універсальний дитячий візочок 2 в 1 Tako City Move Born To Ride 2013 розроблена для сучасних батьків, які оцінять: функціональність, інноваційність, безпеку, сучасність і традиційність. Рама візочка алюмінієва, і легка. Колеса передні поворотні з фіксатором, а задні обладнані тормозною системою. Регульована ручка зроблена з екологічної шкіри, кошик для покупок застібається на блискавку.

Дитячий візочок Tako Nix Mirage
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитячий універсальний візочок Tako Nix Mirage обладнана надійною пластиковою люлькою з теплим чечлом від вітру, прогулянковим блоком і сумочкою для мами. Тип складання "книжка".

Дитячий візочок Tako Nix Jaquard (Miranda)
Уточнюйте ціну в менеджера

Універсальна дитяча коляска Tako Nix Jaquard (Miranda) - багатофунціональна, надійна коляска 2 в 1. Це новинка від польського виробника дитячих товарів Tako. Ця коляска для дітей від народження до 3-ох років. Тип складання "книжка".

Дитячий візочок Tako JumperX Jaquard (Miranda)
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитячий універсальний візочок Tako JumperX Jaquard (Miranda) - для дітей від народження до 3-ох років. Фахівці фірми Tako доклали зусиль, щоб візочок був зручний і маневрений. Тип складання "книжка".

дитячий універсальний візочок Tako Jumper X(Len)
Уточнюйте ціну в менеджера

Універсальний дитячий візочок Tako Jumper X(Len)- призначений для дітей від народження до 3-ох років. Ця модель візочка відрізняється дизайном. Конструкція дитячого візочка зручна. Це один із самих популярних дитячих візочків в Україні. Оббивка візочка виготовлена з тканини відповідно до стандарту Oko-Tex Standard 100. Міцна система кріплення, дозволяє встановлювати різні модулі на раму. Центральний тормоз блокує одночасно два задніх колеса. Передні поворотні колеса з фіксатором. Ручка регулюється по висоті 72-107 см. Тип складання візочка для дітей Tako Jumper X(Len): "книжка".

дитячий візочок Tako Captiva Mohican
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитячий універсальний візочок Tako Captiva Mohican, від польського виробника дитячих товарів Tako - призначений для дітей від народження до 3-ох рочків. Стильна і функціональна новинка 2011 року. Алюмінієва рама на якій кріпляться надувні колеса: передні поворотні на 360* градусів з фіксатором, а на задніх розташована тормозна система, яка блокує два колеса. Тип складання візочка Tako Captiva Mohican: "книжка".

універсальний візочок Tako Captiva Slide
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитячий універсальний візочок Tako Captiva Slide - це модель 2011 року. Доволі комфортний і зручний візочок в користуванні. Пневматичні колеса з можливістю підкачки і відмінною амортизацією дають чудову прохідність візочка по нерівних дорогах. Передні поворотні колеса на 360* з фіксатором, підсилюють маневреність візочка. Тканина дитячого візочка відштовхує воду і забезпечує ідеальну температуру всередині візочка. Міцна алюмінієва рама, ручка регулюється по висоті, дитячий візочок-книжка.

дитячий візочок Tako Captiva Acoustic
Уточнюйте ціну в менеджера

Універсальний дитячий візочок Tako Captiva Acoustic - це ультрасучасний візочок модульного типу. Візочок призначений для дітей від народження до 3-ох рочків. Сучасна алюмінієва конструкція має оригінальний дизайн, егрономічна ручка регулюється по висоті. Колеса в дитячому візочку надувні, передні повротні на 360* з фіксатором, а задні обладнані тормозною системою. Тип складання дитячого візочка: "книжка".

дитячий візочок Tako Captiva Turbo Dream
Уточнюйте ціну в менеджера

Універсальний візочок Tako Captiva Turbo Dream, від виробника дитячих товарів Tako. Це доволі комфортний і зручний візочок для малюка. Надувні колеса з відмінною амортизацією, передні поворотні колеса з фіксатором, а задні обладнані тормозною системою. Міцна, алюмінієва рама , ручка регулюється по висоті, Тип складання дитячого візочка: "книжка".

дитячий візочок Tako Captiva Polka Dots
Уточнюйте ціну в менеджера

Сучасний багатофункціональний дитячий візочок Tako Captiva Polka Dots, для дітей від народження до 3-ох рочків. Полегшена алюмінієва рама, відмінна амортизація і надувні колеса - забезпечують чудову маневреність і легкість у керуванні. Ручка регулюється по висоті, тип складання візочка Tako Captiva Polka Dots: "книжка".

дитячий візочок Tako Captiva Multicolor
Уточнюйте ціну в менеджера

Універсальна дитяча коляска 2 в 1 Tako Captiva Multicolor - виглядає дуже стильно і гарно. Алюмінієва рама з аеродинамічною формою, поворотні передні колеса з фіксатором, забезпечують маневреність і легкість в користуванні. Ручка виготовлена з еко-шкіри регулюється по висоті. Тип складання дитячої коляски: "книжка".

дитячий візочок Tako Captiva Len
Уточнюйте ціну в менеджера

Універсальний дитячий візочок Tako Captiva Len, має оригінальний і стильний дизайн. Візочок виготовлений з високоякісного лляного матеріалу. Алюмінієва рама дитячого візочка, має незвичну форму, яка складається "книжкою". На раму кріпляться надувні колеса, передні поворотні з фіксатором, і задні з тормозною системою. Ручка, обшита еко-шкірою і регулюється по висоті.

дитячий візочок Tako Captiva Old Mobil
Уточнюйте ціну в менеджера

Візочок дитячий Tako Captiva Old Mobil - призначений для дітей від народження до 3-ох рочків. Маневрений, легкий в управлінні дитячий візочок 2 в 1, який зроблений згідно стандарту безпеки. На алюмінієву раму кріпляться надувні колеса, передні поворотні з фіксатором, а задні обладнані тормозною системою. Ручка регулюється по висоті. Тип складання універсального візочка Tako Captiva Old Mobil "книжка".

дитячий універсальний візочок Tako Captiva Zone
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитячий візочок Tako Captiva Zone - це нова модель від польського виробника дитячих товарів Tako. Ця модель візочка є надзвичайно комфортною для малюка. Міцна алюмінієва рама, ручка яка регулюється повисоті і відмінна амортизація - це саме те, що характеризує візочки Tako. В комплеті: люлька і прогулянковий блок. Тип складання: "книжка".

дитячий візочок Viva Kids Urban M5
3.500,00
грн.

Viva Kids Urban M5для новонароджених і до 36 місяців відрізняється від інших своїм простим, але одночасно стильним дизайном, легкістю і маневреністю. Рама коляска Urban M5 виконана з алюмінію, задні колеса гумові, а передні поліуретан. Передні колеса поворотні з фіксаторами. Як на передніх, так і на задніх колесах є амортизація і встановлена ​​система гойдання. Батьківська ручка регулюється по висоті від 80 до 110 см. І в комплектацію також входить сумка для мами, місткий кошик і москітна сітка.

дитячий візочок Babyhit Cube
6.999,00
грн.

Універсальна візочок 2 в 1 Babyhit Cubeє зручною, і в той же час міцною, що допомогло їй стати популярною серед матусь. Адже дитині так важливі і корисні прогулянки на свіжому повітрі, а візочок зробить їх комфортними, як для малюка, так і для батьків.

дитячий візочок Adamex Galactic
7.999,00
грн.

Універсальна дитячий візочок Adamex Galactic . Модель цьго візочка відрізняється сучасним дизайном і легкістю у користуванні. Дитячий візочок Adamex Galactic призначений для дітей від народження до 3-ох рочків. Вашому малюку прогулянка на свіжому повітрі принесе радість, а батькам задоволення. Тип складання коляски Adamex: "книжка".

дитячий візочок Junama Diamond S-line
14.800,00
грн.

Дитячий візочок преміум-класу Junama Diamond S-line, з унікальним дизайном з сучасними технологічними рішеннями, високою якістю виконання. Регульована ручка по висоті, обтягнута єко-шкірою - це лише кілька можливостей цього візочка. Виробник: Junama (Польща).

дитячий візочок Go&Grow MOVE еко-шкіра
9.950,00
грн.

Універсальний візочок 2 в 1 Go&Grow MOVE еко-шкіра - новинка 2018 року. Це яскравий і дизайн, стильний і сучасний.У комплектацію моделі Go&Grow MOVE входять два модулі - для новонародженого люлька і вже для підрослого малюка прогулянковий блок, москітна сітка, дощовик, дуже гарна батьківська сумка, яка зручно кріпиться на рамі. Рама візочка Go&Grow MOVE міцна, легко збирається, виконана з алюмінію. Батьківська ручка для зручності кожного дорослого члена сім'ї може регулюватися по висоті індивідуально під зріст.
М'якому ходу і хорошій прохідності також сприяють великі надувні колеса (передні трохи менше - 10 дюймів, задні побільше - 12 дюймів).
Люлька простора, з високими бортиками, затишна, з регулюється нахилом спинки. Вигнута конструкція дна дозволяє використовувати її ще й в якості качалки. Прогулянковий блок візочка Go&Grow MOVE еко-шкіра можна встановлювати на раму в одному з двох положень - або по ходу руху, або проти руху. Спинка і підніжка легко регулюються - нехай малюк на прогулянці займає найзручніше положення.

дитячий візочок Go&Grow MOVE
9.950,00
грн.

Універсальний візочок 2 в 1 Go&Grow MOVE - новинка 2018 року. Це яскравий і дизайн, стильний і сучасний.У комплектацію моделі Go&Grow MOVE входять два модулі - для новонародженого люлька і вже для підрослого малюка прогулянковий блок, москітна сітка, дощовик, дуже гарна батьківська сумка, яка зручно кріпиться на рамі. Рама візочка Go&Grow MOVE міцна, легко збирається, виконана з алюмінію. Батьківська ручка для зручності кожного дорослого члена сім'ї може регулюватися по висоті індивідуально під зріст.
М'якому ходу і хорошій прохідності також сприяють великі надувні колеса (передні трохи менше - 10 дюймів, задні побільше - 12 дюймів).
Люлька простора, з високими бортиками, затишна, з регулюється нахилом спинки. Вигнута конструкція дна дозволяє використовувати її ще й в якості качалки. Прогулянковий блок візочка Go&Grow MOVE можна встановлювати на раму в одному з двох положень - або по ходу руху, або проти руху. Спинка і підніжка легко регулюються - нехай малюк на прогулянці займає найзручніше положення.

дитячий візочок Invictus V-Print Light
Уточнюйте ціну в менеджера

Універсальний візочок 2 в 1 Invictus V-Print Light- розкішний бренд для новонароджених. Візочок Invictus V-Print - відмінний візочок з унікальним дизайном, сучасними технічними рішеннями, якістю, довговічністю і надійністю. Дитячий візочок має сертифікат євро стандарту безпеки ЕСЕ R44/04В, і сертифікат відповідності ГОСТ України.

дитячий візочок Invictus V-Pram
Уточнюйте ціну в менеджера

Універсальна дитяча коляска Invictus V-Pram - створена для великого міста і повністю відповідає всім його вимогам. Поєднує в собі функції люльки і прогулянкового блоку, їх заміна та кріплення на шасі - справа кількох секунд, завдяки новій системі кріплення на рамі. Це бельгійський бренд спільного виробництва трьох країн. Бельгія забезпечила дизайн і тканини. Німеччина - деталі шасі і комплектуючі модулів. Польща - збірку. Коляски Invictus V-Pram мають сертифікат євро стандарту безпеки ЕСЕ R44/04В, і Сертифікат відповідності Держстандарту України

дитячий візочок Invictus V-PLUS Geometry
Уточнюйте ціну в менеджера

Універсальна коляска 2 в 1 Invictus V-PLUS Geometry - це надзвичайно функціональна, легка і стильна коляска. Коляска оснащена гелевими колесами, які значно легше надувних, що в цілому знижує загальну вагу візка. При цьому коляска маневрена, має плавний хід на будь-якій поверхні. Коляска прекрасно підходить для використання в умовах міського життя. Легко складається «книжкою».

дитячий візочок I.believe
9.750,00
грн.

Дитячий прогулянковий візочок I.believe I-S035 - візочок має стильний дизайн + комфортність. Легка алюмінієва рама дитячого візочка виготовлена з дуже міцного тонкого алюмінієвого профілю, її легко переносити. Блок візочка встановлюється двома способами: обличчям до мами і обличчям від мами. Висота від землі до люльки 62 см. Відмінна амортизація коліс. Також важливо відзначити, що колеса - спінена гума (безповітряні), їх не потрібно накачувати і неможливо проколоти. Передні поворотні (360 градусів), можливо фіксувати, мають 16 см в діаметрі, задні великі - 24 см забезпечать комфортну їзду і відмінну прогулянку. Ручка регулюється для зручності батьків. Також коляска обладнана ножним гальмом для більшого комфорту. Дитячий візочок I.believe I-S035 дуже легко складається, типу «книжки». Рекомендується для дітей від народження до 3-х років, максимальне навантаження 25 кг.

дитячий візочок Coto baby Sydney 2в 1
10.300,00
грн.

Дитячий універсальний візочок Coto baby Sydney 2 в 1 - створений для сучасних та активних батьків. З цим візочком ви зможете проводити приємний час на свіжому повітрі зі своїм малюком. Візочок створений таким чином, що безпека, комфорт, зручність на одному рівні.

дитячий візочок Broco Capri
Уточнюйте ціну в менеджера

Broco Capri - це легка і маневрена коляска на рахунок алюмінієвій рамі. Проста в експлуатації завдяки системі установки прогулянкового блоку One click move.
Ззовні дитяча коляска обшита еко - шкірою ззовні, що робить її водо і вітронепроникною. Всередині натуральна бавовна, для комфорту малюка. Відворот чохла на колисці скроєний особливим чином, що дозволяє відвернути його і закрити люльку повністю в вітряну погоду. Дизайн коляски продуманий до дрібниць і відповідає європейським стандартам якості.

дитячий візочок Roan Bass Softv
Уточнюйте ціну в менеджера

Універсальна коляска 2 в 1 Roan Bass Soft - новинка колекції Roan. Велика гамма кольорів і оновлений дизайн - стане до вподоби батькам та малюкам.

дитячий візочок Junama Madena
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитяча коляска Junama Madena 2 в 1 новинка весни 2017. Сучасні тканини, еко-шкіра надають цій моделі неперевершений вигляд. Для коляски Junama Madena використані новітні сучасні технології і якісний матеріал, який відповідає всім стандартам Євросоюзу. Тип складання рами коляски 2 в 1 Junama Madena - книжка. В комплекті: люлька, прогулянковий блок, шассі, чехол на ніжки, сумка для мами, корзина для покупок, дощовик.

дитячий візочок Tako Jumper4
Уточнюйте ціну в менеджера

Нова сучасна коляска 2 в 1 Tako Jumper4. Має велику зручну люльку з регульованим підголівником, м'який матрацик і обшивку з 100% бавовни. Легка алюмінієва рама компактно складається книжкою. Нові сучані колеса допоможуть вам легко пересуватися по бездоріжю. Коляска для дітей від 0- до 3 років.

дитячої коляски 2в1 Bexa D'angela
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитяча універсальна коляска 2 в 1 Bexa D'angela - модний зовнішній вигляд і функціональність є основними перевагами коляски 2в1 Bexa D'angela. Елегантна і маневрена коляска ідеально підходить для сучасних і практичних молодих батьків. Коляска Bexa D'angela виготовлена ​​за європейським стандартом безпеки EN 1888: 2012, а матеріали пройшли європейську сертифікацію тканин Oko-Tex Standard 100.

дитяча коляска Bexa CUBE-03
Уточнюйте ціну в менеджера

Новинка у нашому магазині! Дитяча універсальна коляска Bexa CUBE-03 АМО 2 в 1 - ідеальний атрибут для здійснення спільних з малюком прогулянок на повітрі. Сучасна з гарним дизайном, оригінальним матеріалом. На алюмінієвій рамі і підвісці встановлено м'яка амортизація. Такий транспортний засіб ідеально для експлуатації в місті і по нерівних дорогах. М'які сучасні колеса не потребують підкачування. Коляска складається по типу книжки.

дитяча коляска Bexa CUBE-01
Уточнюйте ціну в менеджера

Новинка у нашому магазині! Дитяча універсальна коляска Bexa CUBE-01 АМО 2 в 1 - ідеальний атрибут для здійснення спільних з малюком прогулянок на повітрі. Сучасна з гарним дизайном, оригінальним матеріалом. На алюмінієвій рамі і підвісці встановлено м'яка амортизація. Такий транспортний засіб ідеально для експлуатації в місті і по нерівних дорогах. М'які сучасні колеса не потребують підкачування. Коляска складається по типу книжки.

дитяча коляска Camarelo Figaro-Fi-3
7.800,00
грн.

Акція! Дитяча універсальна коляска Camarelo Figaro - з подвійною амортизацією і сучасним дизайном. Зовнішня оббивка жакард у поєднанні з еко-шкірою. Внутрішня - 100% бавовна. Алюмінієва рама дозволяє встановлювати люльку і прогулянковий блок в два положення.Передні колеса поворотні з блокуванням, задні одинарні з центральним тормозним замком.Велика корзина для покупок. Рама коляски Camarelo Figaro - складається "книжкою".

дитяча коляска Tako City Move Marine
Уточнюйте ціну в менеджера

Увага Акція! Універсальна дитяча коляска Tako City Move Marine-03 2 в 1 - призначена для дітей від 0 до 3 років.  Це одна з найновіших моделей компанії Тако. Полегшена каркасна люлька з пластиковим дном і вентиляцією, віконцями по боках люльки, які можуть закриватися, алюмінієва рама і багато інших нововведень! Ручка, яка регулюється по висоті і обшита еко шкірою.

коляска DPG MAX 2 в 1
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитяча коляска Dada Paradiso Group MAX 2 в 1 - дитяча універсальна коляска, призначена для використання з народження і до 3-х років. Ця нова модель дитячої коляски відрізняється не тільки своєю елегантністю і неповторним стилем, але також вона володіє всілякими необхідними функціями, для забезпечення максимального комфорту малюкові і мамі. Коляска DPG MAX 2 в 1 з натуральної шкіри і яскравих кольорів, що підкреслює унікальність і привабливий дизайн цієї колекції. Візок має якісні надувні колеса, які забезпечують комфорт під час прогулянки. Зручна і велика сумка для покупок також дуже практична в повсякденних ситуаціях.

коляска DPG Livio Deluxe
Уточнюйте ціну в менеджера

Коляска 2 в 1 Dada Paradiso Group (DPG) Livio Deluxe - новинка 2016 року. Велика люлька, нова алюмінієва рама з додатковою амортизацією і стильний дизайн - відмінні риси даної моделі. Коляска DPG Livio Deluxe оснащена автолюльку для дітей від народження до 10 кг.

коляска DPG Stars
Уточнюйте ціну в менеджера

Абсолютно нова модель дитячої коляски DPG Stars 2 в 1. Простора люлька дозволить відчувати себе зручно навіть малюкові в зимовому одязі. А влітку буде приємно доторкатися ніжною шкірою до бавовняної і приємною на дотик обшивці, що не викликає алергію. Спинку люльки можна при бажанні ругулювати в 4-х позиціях, а капюшон складати до повного горизонтального положення. Коли малюк підросте, ви зможете встановити легко і просто прогулянковий блок, який також зручний у використанні і продуманий до дрібниць: від регулювання спинки до ременів безпеки і утепленого чохла для ніг. А для авто, є надійне і міцне автокрісло, яке буде служити захистом маленькому пасажиру в поїздці.

дитяча коляска DPG Роккі
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитяча коляска DPG Роккі 2 в 1 - це універсальна дитяча коляска. Розрахована коляска на діток з народження до 3-4 років. До переваг коляски Роккі можна віднести полегшену раму і новий яскравий дизайн. Це містка люлька з глибокими бортами для захисту малюка від вираденія, стильний і зручний прогулянковий блок з м'яким і широким сидінням і системою безпеки. Удосконалена конструкція рами дозволяє ще простіше і швидше кріпити модулі на шасі, гарантуючи надійність та й безпеку отриманої конструкції. Дно люльки профільоване під люльку-гойдалку, за рахунок вигнутого дна люльку можна використовувати для новонародженого як колиски в перші місяці. Прогулянковий блок кріпиться в двох напрямках руху, спинка блоку регулюється, а для безпеки дитини передбачений м'який захисний бампер. Для зручності є підніжка, а для безпеки під час сонячної і спекотної погоди передбачений капюшон з віконцем для додаткової вентиляції. У комплекті з автокріслом додаються адаптери для його утсановкі на шасі коляски Роккі 2 в 1, а також автокрісло має сертівікат відповідності ECE-R44. Окреме слово потрібно сказати з приводу підвіски коляски DPG Роккі 2 в 1. Удосконалена конструкція і можливість регулювання жорсткості забезпечує плавний хід коляски на будь-якій дорозі. Колесам Роккі 2 в 1 також нічого не загрожує: вони безкамерні, а тому стійкі до проколів і довговічні.

дитяча коляска Camarelo Avenger
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитяча універсальна коляска 2 в 1 Camarelo Avenger сучасніа коляска на подвійній амортизації.Коляска має велику простору люльку, м’який матрасик, капюшон з москитною сіткою. Стильна сучасна рама, включає в собе два амортизатори, що дозволить Вам легко і плавно заколисувати вашого малюка. Коляска Camarelo Avenger є дуже легка(11.5 кг), комфортна.

Дитячий візочок DPG Orchidea
Уточнюйте ціну в менеджера

Коляска дитяча Dada Orchidea 2 в 1 - з креативним дизайном, вона створена саме для тих батьків які хочуть не тільки ефектно виглядати, але і бути впевненим у безпеці своєї дитини. Так як коляска має ефективними властивостями. Полегшена алюмінієва рама. Основа коляски має прекрасні амортизовані властивості. Так само присутній центральна гальмівна система. Регульована по висоті ручка. На раму можна прикріпити люльку, прогулянковий блок. В комплекті дитячої коляски DPG Orchidea 2 в 1: люлька, прогулянковий блок, шассі, сумка для мами, москитна сітка, дощовик, чехол на люльку.

Дитячий візочок Dada Paradiso Group Glamour
Уточнюйте ціну в менеджера

Dada Paradiso Group Glamour - дитячі коляски для діточок віком до шести місяців. Люлька оснащена просторістю і великими габаритами, для максимального комфорту немовляти. Є можливість регулювання спинки (в чотирьох положеннях), підніжки, ручки рами і капюшона. Для виробництва даної коляски використовуються виключно високоякісні матеріали, завдяки чому виріб має високі гіпоалергенні показники і безпечно для дітей. Наявність нижнього пластикового каркасу в колисці, профільованих нижніх частин даної деталі коляски, дозволяє зробити з неї колиску.Для того, щоб забезпечити найбільшу безпеку немовляти, виробник оснастив дитячу коляску москітною сіткою і дощовиком. Рама коляски зроблена з алюмінію, завдяки чому виріб має необхідну твердість і міцністю.

Дитячий візочок DPG Leo ELEGANCE
Уточнюйте ціну в менеджера

DPG Leo ELEGANCE 2 в 1 з елегантним дизайном. Передбачає люльку з функцією колиски і прогулянковий блок. Завдяки чому коляску можна використовувати з найперших днів народження малюка і до 3-ох років. Дитяча коляска виготовленна з якісних матеріалів, що значно збільшує експлуатаційний термін.
В комплекті дитячої коляски Dada Paradiso Group Leo ELEGANCE: люлька, прогулянковий блок, москитна сітка, дощовик.

Дитячий візочок Dada Paradiso Group (DPG) Carino Alu
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитяча коляска Dada Paradiso Group (DPG) Carino Alu 2 в 1 - це насичені кольори, гарний дизайн і зручність у користуванні. Коляска для дітей від народження і до 3-ох років. Глибока і містка люлька створить максимальний комфорт для новонародженого. Коли малюк трохи підросте, дно люльки можна буде підняти, давши можливість малюкові оглядати околиці. За допомогою зручних міцних ручок можна буде переносити люльку, знявши її з шассі. Дно люльки можна використовувати як колиску. Прогулянковий блок кріпиться на шассі в двох положеннях: обличчям від мами і до мами. Спинку можна регулювати від сидячого до горизонтального положення. Спеціальний м'який бампер, п'ятиточкові ремені безпеки і розділовий ремінець між ніжок надійно утримають дитину в колясці під час поїздки.

дитячий візочок Tako Baby Heaven Exclusive
Уточнюйте ціну в менеджера

Нова універсальна коляска 2 в 1 Tako Baby Heaven Exclusive. Особливості даної моделі - це компактність, мала вага і маневреність.Великі надувні колеса забезпечують м'який хід, а центральний тормоз швидко і надійно блокує два колеса. Алюмінієва рама з регульованою ручкою. Передні колеса поворотні з фіксатором. Тип складання рами дитячої коляски: "книжка".

Дитяча універсальна коляска Geoby D613R - R398
Немає в наявності

Дитяча універсальна коляска Geoby D613R - R 398, 2 в 1 - з гарним дизайном і сучасною формою. Варіант дитячої універсальної коляски був придуманий фахівцями в Голландії, тому це абсолютна європейська і оригінальна коляска. Супер легка алюмінієва рама універсальної коляски 2 в 1 складається "тростиною".

Дитячий візочок Bebe beni 4Runner
6.900,00
грн. 7200 грн

Універсальний дитячий візочок 2 в 1 Bebe beni 4Runner від польського виробника Bebe Beni - це сучасний багатофунціональний візочок для дітей від народження до 3-ох рочків. Для мами передбачена велика корзина для покупок. Легка, алюмінієва рама, тип складання "книжка."

візочок Roan Teo
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитячий універсальний візочок Roan Teo 2 в 1 з оригінальним дизайном і використанням високоякісних матеріалів. Компанія Roan у дитячому візочку цього класу об'єднала і багаторічний досвід і стилістичні напрямки сьогодення. Універсальний візочок Roan Teo має легку і водночас міцну алюмінієву раму, поворотні передні колеса, тому будь-які дорожні умови ви подалаєте.

Універсальні візочки 2 в 1, Універсальні дитячі коляски 2 в 1, дитячі товари Львів, інтернет-магазин