Дитячі Санки

дитячі санки з конвертом Tako Linea
Немає в наявності

Дитячі санки Tako Linea з конвертом - для зимових прогулянок з дітьми, щоб дитинка не замерзла - її садять на санки в теплий конверт Tako, на овечій шерсті, який надійно захистить малюка від холоду. Гарна кольорова гамма, сучасний стиль, сподобається як батькам, так і дітям. Сидіння санок виготовлене з екологічної породи деревини. Металева рама, діаметром 44/18 мм, покрита безпечною фарбою та лаком, який накладається в електростатичний спосіб. Дитячі санки доволі стійкі за рахунок широко розставлених полозів.

дитячі санки з ручкою Tako Linea
1.250,00
грн.

Дитячі санки Tako Linea з ручкою - для прогулянки з дітьми в зимову сніжну пору року. Гарна кольорова база, сучасний стиль, сподобається як батькам, так і дітям. Сидіння санок виготовлене з екологічної породи деревини. Металева рама, діаметром 44/18 мм, покрита безпечною фарбою та лаком, який накладається в електростатичний спосіб. Дитячі санки доволі стійкі за рахунок широко розставлених полозів.

дитячі санки TAKO GL з конвертом
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитячі санки TAKO GL з конвертом - це дуже чудовий подарунок малюку до сніжної зими. Санки з ручкою для мами, на ручці є спеціальні рукавички, і зручнішою спинкою для малюка. У разі потреби ручку і спинку можна зняти і тягнути дитячі санки за мотузку. Санки виготовлені з екологічного дерева , а металева частина покрита безпечною фарбою та лаком. Труба діаметром 40 мм, що виключає деформацію санок, а також інші механічні пошкодження. Конверт універсальний, утеплений для новонароджених від фірми ТАКО, для прогулянок як в колясці, та і на санках.

дитячі санки TAKO GL
1.075,00
грн.

Дитячі санки TAKO GL, від польського виробника TAKO. Ця модель санок зручна в користуванні, а гарна кольорова гамма сподобається вашому малюку, крім того зимові прогулянки на санках TAKO GL принесуть малюку массу задоволення.

санки дитячі Tako III
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитячі санки Tako III, виготовлені з металевої труби 20мм. Сидіння виготовлено з деревини бука, яка полакована екологічно чистим лаком на водяній основі. На дитячих санках вашому малюку буде зручно і комфортно під час зимових прогулянок. Для мами кріпиться до рами ручка, за допомогою якої легко штовхати санки перед собою. Коли малюк підростає, ручку можна зняти і вести санки за допомогою мотузки.

Санки, , дитячі товари Львів, інтернет-магазин