Дитячі Ліжечка

Дитячі ліжечка, дерев'яні ліжечка, ліжечка-колиски

Дитяче ліжечко Leonardo
7.590,00
грн.

Ліжечко для дитини Leonardo - розкішне і елегантне в класичному стилі. Ззовні ліжечко виконано в класичному дизайні з гарним декором. Виготовлене дитяче ліжечко з масиву бука. Українські виробники на славу постаралися і доклали багато зусиль, щоб створити справді практичне і міцне ліжечко для вашого малюка. Використанні матеріали і лаки є нетоксичні і безпечні.

Ліжечко для дітей Oscar
3.960,00
грн. 4400 грн

Дитяче ліжечко Oscar від виробника дитячих меблів Woodman - виготовлене з цільної деревини, яка є безпечною для вашого малюка. Унікальна форма і дизайн даного ліжечка прикрасить будь-який інтер'єр. При виготовлені дитячого дерев'яного ліжечка використовуються тільки нетоксичні лаки на водяній основі. Ліжечко для дитини Oscar - це насамперед зручність у використанні. Три положення спального місця та два положення боковин, дозволять вам обрати найкраще положення для вашого малюка. Якщо ви обираєте варіант з шухлядою, то це значно зекономить місце в кімнаті, бо всі дитячі речі сховані у цій шухляді. Також ліжечко Оскар має маятниковий механізм, що дозволить вам заколихати малюка.

Ліжечко дитяче Mia
4.350,00
грн.

Дитяче дерев'яне ліжечко Міа –виготовлено з найкращої цільної деревини, воно безпечне для малюка, також з чудовим дизайном і приємними кольорами. В першу чергу ліжечко Міа – це зручність не лише для дитини, а й для батьків: два положення боковин та три положення спального місця робить ліжечко для немовляти дуже зручним у використанні. Ліжечко обладнане маятниковим механізмом для гойдання, який можна зафіксувати, а підматрацник з букових ламелів гарантує найкращу циркуляцію повітря.

Дитяче ліжечко Teddy
4.075,00
грн.

Дитяче дерев'яне ліжечко Teddy від виробника дитячих меблів Woodman. Зручне, гарне і комфортне ліжечко, яке стане першим спальним місцем для вашого малюка. Ця модель обладна маятниковим механізмом поперечного колисання з фіксатором, що зручно як для дитини, так і для батьків. Дитяче ліжечко Teddy може бути укомплектоване висувним ящиком для зберігання дитячих речей. Висувна шухляда монтована на спеціальних телескопічних направляючих, які забезпечують плавність та безшумність відкриття. Дитяче ліжечко виготовлене з масиву бука без гострих кутів, що особливо необхідно для маленьких дітей.

Ліжечка, Дитячі ліжечка, дерев'яні ліжечка, ліжечка-колиски, дитячі товари Львів, інтернет-магазин