Дитячі Ліжечка

Дитячі ліжечка, дерев'яні ліжечка, ліжечка-колиски

Дитяче ліжечко Leonardo
Уточнюйте ціну в менеджера

Ліжечко для дитини Leonardo - розкішне і елегантне в класичному стилі. Ззовні ліжечко виконано в класичному дизайні з гарним декором. Виготовлене дитяче ліжечко з масиву бука. Українські виробники на славу постаралися і доклали багато зусиль, щоб створити справді практичне і міцне ліжечко для вашого малюка. Використанні матеріали і лаки є нетоксичні і безпечні.

Дитяче ліжечко "Oscar"
3.150,00
грн.

Дитяче ліжечко Oscar від виробника дитячих меблів Woodman - виготовлене з цільної деревини, яка є безпечною для вашого малюка. Унікальна форма і дизайн даного ліжечка прикрасить будь-який інтер'єр. При виготовлені дитячого дерев'яного ліжечка використовуються тільки нетоксичні лаки на водяній основі. Ліжечко для дитини Oscar - це насамперед зручність у використанні. Три положення спального місця та два положення боковин, дозволять вам обрати найкраще положення для вашого малюка. Якщо ви обираєте варіант з шухлядою, то це значно зекономить місце в кімнаті, бо всі дитячі речі сховані у цій шухляді. Також ліжечко Оскар має маятниковий механізм, що дозволить вам заколихати малюка.

Дитяче ліжечко Mia
2.750,00
грн.

Дитяче ліжечко Міа –виготовлено з найкращої цільної деревини, воно безпечне для малюка, також з чудовим дизайном і приємними кольорами. В першу чергу ліжечко Міа – це зручність не лише для дитини, а й для батьків: два положення боковин та три положення спального місця робить ліжечко для немовляти дуже зручним у використанні. Лжіечко обладнане маятниковим механізмом для гойдання, який можна зафіксувати, а підматрацник з букових ламелів гарантує найкращу циркуляцію повітря.

Дитяче ліжечко Teddy
2.550,00
грн.

Дитяче дерев'яне ліжечко Teddy від виробника дитячих меблів Woodman. Зручне, гарне і комфортне ліжечко, яке стане першим спальним місцем для вашого малюка. Ця модель обладна маятниковим механізмом поперечного колисання з фіксатором, що зручно як для дитини, так і для батьків. Дитяче ліжечко Teddy може бути укомплектоване висувним ящиком для зберігання дитячих речей. Висувна шухляда монтована на спеціальних телескопічних направляючих, які забезпечують плавність та безшумність відкриття. Дитяче ліжечко виготовлене з масиву бука без гострих кутів, що особливо необхідно для маленьких дітей.

дитяче ліжечко дитячий сон
2.470,00
грн.

Дитяче ліжечко-трансформер Дитячий Сон. Ця модель ліжека рекомендована для дітей від народження до 3-х років. Дитяче ліжечко виготовлене з масиву вільхи, є екологічно чистим, міцним і безпечним для малюка. Ліжечко оброблено нетоксичним лаком і фарбою на водяній основі. Дитяче ліжечко-трансформер має два положення регулювання спального місця по висоті. Ліжечко обладнане маятниковим механізмом для заколисування дитини з фіксатором.

дитяче ліжечко TLY-900R
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитяче ліжечко TLY-900R - це комфорт, якість і безпека. Люлька для малюка з'ємна на ременях. По мірі росту дитини ліжечко трансформується, має два рівні висоти і колесика з фіксатором. В комплекті до ліжечка є балдахін з стійкою для кріплення.
Дитяче ліжечко виготовлене з металу і обшите бавовняною тканиною.

дитяче ліжечко LMY624
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитяче ліжечко LMY624 - для дітей від народження до 7-ми років. Виготовлене з екологічно чистої деревини, має міцну і надійну конструкцію. По мірі росту дитини ліжечко може збільшуватися за рахунок з'ємної стінки. Для новонародженого люлька підвішується за допомогою спеціальних ременів. Бокова спинка відкидна, для зручності мами.

дитяче ліжечко TLY-632R
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитяче ліжечко TLY-632R з оригінальним дизайном, легка конструкція виготовлена з металу і обшита бавовняною тканиною. Ліжечко розраховане для дітей від народження і до 7-ми років, завдяки можливості трансформування. Ліжечко для дітей має два рівня висоти, а також можливість зробити спальне місце довше за рахунок з'ємної бокової стінки.

дитяче ліжечко TLY-612R
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитяче ліжечко TLY-612R - це в першу чергу зручність у користуванні і звичайно ж оригінальний дизайн. Ліжечко розраховане для дітей від народження до 7-ми років. Люлька для малюка підвішується в ліжечку на спеціальних ременях. Дитяче ліжечко має два рівня висоти, нижній рівень можна використовувати як манеж. Бортик ліжечка знімається і за допомогою колесиків можна перемістити ліжечко по кімнаті.

дитяче ліжечко Соня ЛД3
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитяче ліжечко Соня ЛД3 від компанії Верес - сучасне, стильне ліжечко, для вашого малюка. Ліжечко виготовлене з натуральної деревини карпатського бука, а також безпечні для здоров'я покриття. Ліжко встановлюється або на колеса, або на маятник з ящиком. Дитяче ліжечко Соня ЛД3 відповідає міжнародним вимогам і держстандартам України (Сертифікат ISO 9001), екологічний сертифікат відповідності зі стандартом ISO 14024: 2002.

дитяче ліжечко Соня ЛД10
Уточнюйте ціну в менеджера

Ліжечко для дитини Соня ЛД10 від компанії Верес - стильне, сучасне ліжечко з маятниковим механізмом, для комфортного відпочинку вашого малюка. Ліжечко виготовлене з натуральної деревини карпатського бука, а також безпечні для здоров'я покриття. Ліжко встановлюється або на колеса, або на маятник з ящиком. Дитяче ліжечко Соня ЛД10 відповідає міжнародним вимогам і держстандартам України (Сертифікат ISO 9001), екологічний сертифікат відповідності зі стандартом ISO 14024: 2002.

дитяче ліжечко Соня ЛД14
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитяче ліжечко Соня ЛД14 від Верес - стильне, сучасне ліжечко для комфортного сну вашого малюка. Для виробництва меблів Верес використовується тільки натуральна деревина карпатського бука, а також безпечні для здоров'я покриття. Ліжечко Соня ЛД14 відповідає міжнародним вимогам і держстандартам України (Сертифікат ISO 9001), екологічний сертифікат відповідності зі стандартом ISO 14024: 2002.

дитяче ліжечко Соня ЛД16
Уточнюйте ціну в менеджера

Ліжечко дитяче Соня ЛД16 від Верес - це стильне сучасне ліжечко для комфортного відпочинку вашого малюка. Для виробництва меблів Верес використовується тільки натуральна деревина карпатського бука, а також безпечні для здоров'я покриття. Дитяче ліжечко Соня ЛД16 Верес відповідає міжнародним вимогам і держстандартам України (Сертифікат ISO 9001), екологічний сертифікат відповідності зі стандартом ISO 14024: 2002.

Дитяче ліжечко Соня ЛД12
Уточнюйте ціну в менеджера

Ліжечко для дитини Соня ЛД12 від компанії Верес колір горіх - неймовірно стильне сучасне ліжечко з маятниковим механізмом, для комфортного відпочинку вашого малюка. Ліжечко виготовлене з натуральної деревини карпатського бука, а також безпечні для здоров'я покриття. Ліжко встановлюється або на колеса, або на маятник з ящиком. Дитяче ліжечко Соня ЛД12 відповідає міжнародним вимогам і держстандартам України (Сертифікат ISO 9001), екологічний сертифікат відповідності зі стандартом ISO 14024: 2002.

Дитяче ліжечко Соня ЛД13
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитяче ліжечко Соня ЛД13 від компанії Верес - неймовірно стильне сучасне ліжечко з маятниковим механізмом, для комфортного відпочинку вашого малюка. Ліжечко виготовлене з натуральної деревини карпатського бука, а також безпечні для здоров'я покриття. Ліжко встановлюється або на колеса, або на маятник з ящиком. Дитяче ліжечко Верес відповідає міжнародним вимогам і держстандартам України (Сертифікат ISO 9001), екологічний сертифікат відповідності зі стандартом ISO 14024: 2002.

Дитяче ліжечко Веселка
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитяче ліжечко Веселка виготовлене з натурального дерева бук. Покриття ліжечка - кольоровим водяним лаком. Відповідає всім вимогам і стандартам України. Ліжечко Дубок Веселка має 3 положення висоти, відкідну боковинку, маятниковий механізм на шарнірах.

Дитяче ліжечко Веселка з шухлядою
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитяче ліжечко Веселка з шухлядою виготовлене з натурального дерева бук. Покриття ліжечка - кольоровим водяним лаком. Відповідає всім вимогам і стандартам України. Ліжечко Дубок Веселка має 3 положення висоти, відкідну боковинку, маятниковий механізм на шарнірах та закриту шухляду.

Дитяче ліжечко Юлія
3.550,00
грн.

Дитяче ліжечко Юлія виготовлене з натурального дерева бук з лісових господарств незабруднених зон України. Для покриття ліжечка для дитини використовуються лише екологічно чисті лаки та меблева фурнітура відомих виробників. Всі матеріали та продукція має позитивний висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ України. Підприємство Кузя гарантує відповідність вимогам ГОСТ 19917-93. Дитяче ліжечко Юлія має 3 положення висоти спального місця, ламелі, відкидну боковинку, маятниковий механізм колисання, закриту шухляду. Розміри спального місця 1200×600.

Дитяче ліжечко Лілія
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитяче ліжечко Лілія виготовлене з натурального дерева бук з лісових господарств незабруднених зон України. Для покриття ліжечка для дитини використовуються лише екологічно чисті лаки та меблева фурнітура відомих виробників. Всі матеріали та продукція має позитивний висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ України. Підприємство Кузя гарантує відповідність вимогам ГОСТ 19917-93. Дитяче ліжечко Лілія має 3 положення висоти спального місця, ламелі, відкидну боковинку, маятниковий механізм колисання, закриту шухляду. Розміри спального місця 1200×600.

Дитяче ліжечко Анастасія
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитяче ліжечко Анастасія венге виготовлене з натурального дерева бук з лісових господарств незабруднених зон України, яке забеспечить здоровий сон вашій малечі. При виготовленні використовуються екологічно чисті лаки та меблева фурнітура відомих виробників. Всі матеріали та продукція має позитивний висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ України. Підприємство гарантує відповідність вимогам ГОСТ 19917-93. Ліжечко для дитини Анастасіямає 3 положення висоти спального місця, ламелі, відкидну боковинку, маятниковий механізм колисання з фіксатором, закриту шухляду. Розміри спального місця 1200×600см.

Дитяче ліжечка-колиска Телесик
2.150,00
грн.

Дитяче ліжечка-колиска Телесик виготовлено з найтвердіших порід карпатського походження - БУК. Ліжечко покрите виключно імпортними водорозчинними лаками, та збирається за допомогою якісної європейської фурнітури, що гарантує надійність та безпеку конструкції. Практичності у користуванні - дитяче ліжечко регулюється у трьох положеннях. Важливо: дитяче ліжечко може комплектуватися шухлядкою!

Дитяче ліжечко Богданчик
2.150,00
грн.

Дитяче ліжечко Богданчик, виготовлено з натуральної деревини - бук.
Для ліжечка використовується матрац розміром 120 см х 60 см.

Дно дитячого ліжечка опускається і піднімається в три положення. Опускається також бокова частина ліжечка - це особливо зручно в перші місяці життя вашого малюка.

Ліжечко-колиска при потребі фіксується до нерухомого стану гвинтом-штопором.

Ліжечка, Дитячі ліжечка, дерев'яні ліжечка, ліжечка-колиски, дитячі товари Львів, інтернет-магазин