Дитячі Ліжечка

Дитячі ліжечка, дерев'яні ліжечка, ліжечка-колиски

Дитяче ліжечко Leonardo
7.590,00
грн.

Ліжечко для дитини Leonardo - розкішне і елегантне в класичному стилі. Ззовні ліжечко виконано в класичному дизайні з гарним декором. Виготовлене дитяче ліжечко з масиву бука. Українські виробники на славу постаралися і доклали багато зусиль, щоб створити справді практичне і міцне ліжечко для вашого малюка. Використанні матеріали і лаки є нетоксичні і безпечні.

Дитяче ліжечко "Oscar"
4.080,00
грн.

Дитяче ліжечко Oscar від виробника дитячих меблів Woodman - виготовлене з цільної деревини, яка є безпечною для вашого малюка. Унікальна форма і дизайн даного ліжечка прикрасить будь-який інтер'єр. При виготовлені дитячого дерев'яного ліжечка використовуються тільки нетоксичні лаки на водяній основі. Ліжечко для дитини Oscar - це насамперед зручність у використанні. Три положення спального місця та два положення боковин, дозволять вам обрати найкраще положення для вашого малюка. Якщо ви обираєте варіант з шухлядою, то це значно зекономить місце в кімнаті, бо всі дитячі речі сховані у цій шухляді. Також ліжечко Оскар має маятниковий механізм, що дозволить вам заколихати малюка.

Дитяче ліжечко Mia
3.850,00
грн.

Дитяче ліжечко Міа –виготовлено з найкращої цільної деревини, воно безпечне для малюка, також з чудовим дизайном і приємними кольорами. В першу чергу ліжечко Міа – це зручність не лише для дитини, а й для батьків: два положення боковин та три положення спального місця робить ліжечко для немовляти дуже зручним у використанні. Ліжечко обладнане маятниковим механізмом для гойдання, який можна зафіксувати, а підматрацник з букових ламелів гарантує найкращу циркуляцію повітря.

Дитяче ліжечко Teddy
3.659,00
грн.

Дитяче дерев'яне ліжечко Teddy від виробника дитячих меблів Woodman. Зручне, гарне і комфортне ліжечко, яке стане першим спальним місцем для вашого малюка. Ця модель обладна маятниковим механізмом поперечного колисання з фіксатором, що зручно як для дитини, так і для батьків. Дитяче ліжечко Teddy може бути укомплектоване висувним ящиком для зберігання дитячих речей. Висувна шухляда монтована на спеціальних телескопічних направляючих, які забезпечують плавність та безшумність відкриття. Дитяче ліжечко виготовлене з масиву бука без гострих кутів, що особливо необхідно для маленьких дітей.

дитяче ліжечко дитячий сон
2.790,00
грн.

Дитяче ліжечко-трансформер Дитячий Сон. Ця модель ліжека рекомендована для дітей від народження до 3-х років. Дитяче ліжечко виготовлене з масиву вільхи, є екологічно чистим, міцним і безпечним для малюка. Ліжечко оброблено нетоксичним лаком і фарбою на водяній основі. Дитяче ліжечко-трансформер має два положення регулювання спального місця по висоті. Ліжечко обладнане маятниковим механізмом для заколисування дитини з фіксатором.

дитяче лішко Соня ЛД13 (слонова кістка)
2.840,00
грн. 2990 грн

Дитяче ліжечко Соня ЛД13 слонова кістка від компанії Верес - неймовірно стильне сучасне ліжечко з маятниковим механізмом, для комфортного відпочинку вашого малюка. Ліжечко виготовлене з натуральної деревини карпатського бука, а також безпечні для здоров'я покриття. Ліжко встановлюється або на колеса, або на маятник з ящиком. Дитяче ліжечко Верес відповідає міжнародним вимогам і держстандартам України (Сертифікат ISO 9001), екологічний сертифікат відповідності зі стандартом ISO 14024: 2002.
Увага! Матрац у вартість ліжечка не входить!
Увага! Колесика докуповується окремо!

дитяче ліжечко Соня ЛД3 горіх
5.390,00
грн. 5680 грн

Дитяче ліжечко Соня ЛД3 горіх від компанії Верес - сучасне, стильне ліжечко, для вашого малюка. Ліжечко виготовлене з натуральної деревини карпатського бука, а також безпечні для здоров'я покриття. Ліжко встановлюється або на колеса, або на маятник з ящиком. Дитяче ліжечко Соня ЛД3 відповідає міжнародним вимогам і держстандартам України (Сертифікат ISO 9001), екологічний сертифікат відповідності зі стандартом ISO 14024: 2002.
Увага! Матрац у вартість ліжечка не входить!
Увага! Ящик для білизни докуповується окремо!

дитяче ліжечко Соня ЛД18
5.320,00
грн.

Ліжечко для дитини Соня ЛД18 від компанії Верес - виготовлене з натуральної деревини карпатського бука, а також безпечні для здоров'я покриття. Це стильне і сучасне дерев○яне ліжечко для вашого малюка. Дитяче ліжечко Соня ЛД18 відповідає міжнародним вимогам і держстандартам України (Сертифікат ISO 9001), екологічний сертифікат відповідності зі стандартом ISO 14024: 2002.
Увага! Матрац у вартість ліжечка не входить!
Увага! Ящик для білизни докуповується окремо!

дитяче ліжечко Соня ЛД15
4.875,00
грн.

Дитяче ліжечко Соня ЛД15 з маятниковим механізмом від компанії Верес - сучасне ліжечко для міцного сну вашого малюка. Ліжечко виготовлене з натуральної деревини карпатського бука, а також безпечні для здоров'я покриття. Ліжечко Соня ЛД15 відповідає міжнародним вимогам і держстандартам України (Сертифікат ISO 9001), екологічний сертифікат відповідності зі стандартом ISO 14024: 2002.
Увага! Матрац у вартість ліжечка не входить!
Увага! Ящик для білизни докуповується окремо!

дитяче ліжечко Соня ЛД3
4.345,00
грн.

Дитяче ліжечко Соня ЛД3 від компанії Верес - сучасне, стильне ліжечко, для вашого малюка. Ліжечко виготовлене з натуральної деревини карпатського бука, а також безпечні для здоров'я покриття. Ліжко встановлюється або на колеса, або на маятник з ящиком. Дитяче ліжечко Соня ЛД3 відповідає міжнародним вимогам і держстандартам України (Сертифікат ISO 9001), екологічний сертифікат відповідності зі стандартом ISO 14024: 2002.
Увага! Матрац у вартість ліжечка не входить!
Увага! Ящик для білизни докуповується окремо!

дитяче ліжечко Соня ЛД10
4.130,00
грн.

Ліжечко для дитини Соня ЛД10 від компанії Верес - стильне, сучасне ліжечко з маятниковим механізмом, для комфортного відпочинку вашого малюка. Ліжечко виготовлене з натуральної деревини карпатського бука, а також безпечні для здоров'я покриття. Ліжко встановлюється або на колеса, або на маятник з ящиком. Дитяче ліжечко Соня ЛД10 відповідає міжнародним вимогам і держстандартам України (Сертифікат ISO 9001), екологічний сертифікат відповідності зі стандартом ISO 14024: 2002.
Увага! Матрац у вартість ліжечка не входить!
Увага! Колесика докуповується окремо!

дитяче ліжечко Соня ЛД14
5.645,00
грн.

Дитяче ліжечко Соня ЛД14 від Верес - стильне, сучасне ліжечко для комфортного сну вашого малюка. Для виробництва меблів Верес використовується тільки натуральна деревина карпатського бука, а також безпечні для здоров'я покриття. Ліжечко Соня ЛД14 відповідає міжнародним вимогам і держстандартам України (Сертифікат ISO 9001), екологічний сертифікат відповідності зі стандартом ISO 14024: 2002.
Увага! Матрац у вартість ліжечка не входить!
Увага! Ящик для білизни докуповується окремо!

дитяче ліжечко Соня ЛД16
4.630,00
грн.

Ліжечко дитяче Соня ЛД16 від Верес - це стильне сучасне ліжечко для комфортного відпочинку вашого малюка. Для виробництва меблів Верес використовується тільки натуральна деревина карпатського бука, а також безпечні для здоров'я покриття. Дитяче ліжечко Соня ЛД16 Верес відповідає міжнародним вимогам і держстандартам України (Сертифікат ISO 9001), екологічний сертифікат відповідності зі стандартом ISO 14024: 2002.
Увага! Матрац у вартість ліжечка не входить!
Увага! Колесика докуповується окремо!

Дитяче ліжечко Соня ЛД12
5.395,00
грн.

Ліжечко для дитини Соня ЛД12 від компанії Верес колір горіх - неймовірно стильне сучасне ліжечко з маятниковим механізмом, для комфортного відпочинку вашого малюка. Ліжечко виготовлене з натуральної деревини карпатського бука, а також безпечні для здоров'я покриття. Ліжко встановлюється або на колеса, або на маятник з ящиком. Дитяче ліжечко Соня ЛД12 відповідає міжнародним вимогам і держстандартам України (Сертифікат ISO 9001), екологічний сертифікат відповідності зі стандартом ISO 14024: 2002.
Увага! Матрац у вартість ліжечка не входить!
Увага! Колесика докуповується окремо!

Дитяче ліжечко Соня ЛД13
4.205,00
грн.

Дитяче ліжечко Соня ЛД13 від компанії Верес - неймовірно стильне сучасне ліжечко з маятниковим механізмом, для комфортного відпочинку вашого малюка. Ліжечко виготовлене з натуральної деревини карпатського бука, а також безпечні для здоров'я покриття. Ліжко встановлюється або на колеса, або на маятник з ящиком. Дитяче ліжечко Верес відповідає міжнародним вимогам і держстандартам України (Сертифікат ISO 9001), екологічний сертифікат відповідності зі стандартом ISO 14024: 2002.
Увага! Матрац у вартість ліжечка не входить!
Увага! Колесика докуповується окремо!

Дитяче ліжечко Веселка
1.790,00
грн.

Дитяче ліжечко Веселка виготовлене з натурального дерева бук. Покриття ліжечка - кольоровим водяним лаком. Відповідає всім вимогам і стандартам України. Ліжечко Дубок Веселка має 3 положення висоти, відкідну боковинку, маятниковий механізм на шарнірах.

Дитяче ліжечко Веселка з шухлядою
1.990,00
грн.

Дитяче ліжечко Веселка з шухлядою виготовлене з натурального дерева бук. Покриття ліжечка - кольоровим водяним лаком. Відповідає всім вимогам і стандартам України. Ліжечко Дубок Веселка має 3 положення висоти, відкідну боковинку, маятниковий механізм на шарнірах та закриту шухляду.

Дитяче ліжечко Юлія
3.950,00
грн.

Дитяче ліжечко Юлія виготовлене з натурального дерева бук з лісових господарств незабруднених зон України. Для покриття ліжечка для дитини використовуються лише екологічно чисті лаки та меблева фурнітура відомих виробників. Всі матеріали та продукція має позитивний висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ України. Підприємство Кузя гарантує відповідність вимогам ГОСТ 19917-93. Дитяче ліжечко Юлія має 3 положення висоти спального місця, ламелі, відкидну боковинку, маятниковий механізм колисання, закриту шухляду. Розміри спального місця 1200×600.

Дитяче ліжечко Лілія
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитяче ліжечко Лілія виготовлене з натурального дерева бук з лісових господарств незабруднених зон України. Для покриття ліжечка для дитини використовуються лише екологічно чисті лаки та меблева фурнітура відомих виробників. Всі матеріали та продукція має позитивний висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ України. Підприємство Кузя гарантує відповідність вимогам ГОСТ 19917-93. Дитяче ліжечко Лілія має 3 положення висоти спального місця, ламелі, відкидну боковинку, маятниковий механізм колисання, закриту шухляду. Розміри спального місця 1200×600.

Дитяче ліжечко Анастасія
2.590,00
грн.

Дитяче ліжечко Анастасія венге виготовлене з натурального дерева бук з лісових господарств незабруднених зон України, яке забеспечить здоровий сон вашій малечі. При виготовленні використовуються екологічно чисті лаки та меблева фурнітура відомих виробників. Всі матеріали та продукція має позитивний висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ України. Підприємство гарантує відповідність вимогам ГОСТ 19917-93. Ліжечко для дитини Анастасіямає 3 положення висоти спального місця, ламелі, відкидну боковинку, маятниковий механізм колисання з фіксатором, закриту шухляду. Розміри спального місця 1200×600см.

Ліжечка, Дитячі ліжечка, дерев'яні ліжечка, ліжечка-колиски, дитячі товари Львів, інтернет-магазин