Дитячі Крісла для годування

Дитячі стільчики для годування, столики для годування

Крісло для годування Miracolo HC-30H
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитячие крісло для годування Miracolo HC-30H - це незамінний помічник для мами. Конструкція крісла дозволяє використовувати його в трьох варіантах: як класичне крісло для годування, як окреме дитяче крісло і стіл, як крісло-качалка. Отже по-суті це крісло 3 в 1 з максимальним комфортом.

Крісло для годування Miracolo HC-30Q
Уточнюйте ціну в менеджера

Новинка року! Дитяче крісло для годування Miracolo HC-30Q - це універсальне крісло 3 в 1. По суті крісло розкладається на окремий стільчик і окремий столик. Сучасний дизайн цього стільчика для годування і приємні кольори, поєднуються з міцною конструкцією.

Крісло для годування Miracolo HC - 48
Уточнюйте ціну в менеджера

Інтернет-магазин дитячих товарів sunbaby.lviv.ua пропонує Вам стільчик для годування Miracolo HC - 48. Це супер новинка сезону! Відмінне рішення ціна-якість. Зручне і комфортне крісло для годвання, в якому Ваш малюк почуватиметься дуже зручно. Завдяки колесикам ви зможете без труднощів перемістити крісло у зручне для Вас місце.

дитяче крісло для годування Miracolo X111
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитячий стільчик для годування Miracolo X111 - гарна і водночас практична модель. Стільчик обладнаний зручним і м'яким сидінням, має спинку, яку можна регулювати до потреб дитини, підніжок і широкий столик з підносом. П'ятиточкові ремені безпеки для захистк вашого малюка від випадіння. Завдяки колесикам стільчик для годування, легко пересувати.

Крісла для годування, Дитячі стільчики для годування, столики для годування, дитячі товари Львів, інтернет-магазин