Дитячі Крісла для годування

Дитячі стільчики для годування, столики для годування

Стільчик для годування Geoby Y801
Уточнюйте ціну в менеджера

Стільчик для годування Geoby Y801 - для дітей від 6 місяців. Виробник польська фірма дитячих товарів Geoby. Стільчик виготовлено в яскравих кольорах.

Стільчик для годування  Geoby MY301
Уточнюйте ціну в менеджера

Багатофункціональний стільчик для годування від польського виробника Geoby. Модель MY-301 призначений для годування дітей від 6 місяців.

крісло для годування Geoby Nectar
2.450,00
грн.

Стільчик для годування Geoby Nectar - це не просто стілець, а справжня міні-кухня вашої крихти. Стільчик, столик, знімний формочки зі спеціальним поглибленням для чашки - словом, все для комфортного годування.
Цей стіл-стілець для годування славиться чотирма рівнями нахилу спинки - аж до положення «лежачи». Залежно від того, що їсть дитина, або, можливо, вже поїв, батьки можуть посувати малюка то ближче до столика, то навпаки - зміщувати подалі. Змінюючи положення тіла, ваше чадо не буде втомлюватися. Причому якою б кут нахилу спинки ви не вибрали - будь-який варіант буде розвивати правильну поставу.
Посадивши дитину в такий надійний стілець для годування Geoby, можна спокійно займатися своїми справами. За його стовідсоткову безпеку відповідають спеціальний п'ятиточковий ремінь і стопори на колесах. Нарешті, стільчик для годування Geoby Nectar вважається одним з компактних, легко складається.
Матеріал чохла: в блакитному кольорі - клейончатий, в рожевому і помаранчевому - тканинний.

Крісло для годування Geoby Y189 BCX11
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитячий стільчик для годування Geoby Y189 BCX11 - призначений для дітей від 7 місяців. Стильний, компактний з відмінним дизайном. Металеві ніжки з пластиковим накладками забезпечать стійкість конструкції.

крісло для годування Geoby Y9200
Уточнюйте ціну в менеджера

Крісло для годування Geoby Y9200 - виготовлений в сучасній кольоровій гамі. Це зручний, комформний стільчик, який ідеально підходить для годування і ігор малюка. Крісло для годування дитини має м'яке сидіння, яке виготовлено з екологічно чмстого і гіпоалергенного матеріалу. Розміри кріселка для годування в складеному вигляді займає дуже мало місця. Рекомендується для годування дітей від 6 місяців і вагою до 25 кг.

стільчик для годування Geoby Y5800
Уточнюйте ціну в менеджера

Чудовий стільчик для годування Geoby Y5800, призначений для дітей від 6 місяців. Завдяки можливості регулювати стільчик по висоті і зручному підніжку, як малюку так і батькам буде дуже зручно користуватися в побуті цим стільчиком. М'яке з'ємне сидіння, столик і спинка сидіння яка регулюється - це основні переваги дитячого стільчика для годування. Рама виготовлена з міцного пластику.

дитячий стільчик для годування Geoby Y388
Уточнюйте ціну в менеджера

Стільчик для годування Geoby Y388 - це сучасний стільчик виготовлений в яскравих кольорах і з великим кошиком для іграшок і аксесуарів для годування малюка. Зручне сидіння, яке при потребі можна помити, великий столик для посуди і пластмасовий корпус, все це робить стільчик для годування дитини незамінний у використанні.

дитячій стільчик для годування Geoby Y2006H
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитячий стільчик для годування Geoby Y2006H, від виробника дитячих товарів Geoby, призначений для дітей від 6 місяців і вагою до 25 кг. Вам буде досить зручно годувати свого малюка, бо цей стільчик виготовлено з металу і пластику, має зручне м'яке сидіння і столешню. Стільчик для годування займає мало місця в складеному виді.

крісло для годування Geoby Y280
Уточнюйте ціну в менеджера

Стільчик для годування Geoby Y280, чудово підходить для годування і ігор малюка. Стільчик виготовлений з металу і пластику, м'яке сидіння - з гіпоалергенного і екологічно чистого матеріалу. Дитячий стільчик для годування дуже компактний в складеному виді і займає мало місця. Рекомендується для малюків від 6 місяців.

Крісла для годування, Дитячі стільчики для годування, столики для годування, дитячі товари Львів, інтернет-магазин