Дитячі Крісла для годування

Дитячі стільчики для годування, столики для годування

стільчик для годування Happy Dino LMY-305H
1.580,00
грн.

Стільчик для гудування Happy Dino LMY-305H -це чудове поєднання класичнї форми і міцнї конструкції, але при цьому він дуже ергономічний і комфортний. Стільчик дуже стійкий і при бажанні ви зможете трансформувати його в окремі столик і стільчик. М'яке сидіння і яскраве забарвлення оббивки з барвистим. Пластикова стільниця дитячого кріселка, з невеликими бортиками дуже легко знімається і навіть якщо дитина щось проллє, вона залишиться на столику і не забруднить підлогу.

стільчик для годування Babyhit Jam
2.504,00
грн.

Новий унікальний стілець для годування Babyhit Jam- цей стільчик стане першим справжнім місцем малюка за столом. Стілець для годування Jam має стійку основу, яке оснащено спеціальними безпечними стопорами. Така надійна система фіксації не дозволить стільчика ковзати. Сидіння стільця зроблено з урахуванням усіх анатомічних особливостей дитини, плюс до всього, воно може розкладатися до повністю горизонтального положення. Стільчик Jam оснащений сучасною системою ременів безпеки, які надійно фіксують малюка на сидіння. Його можна встановлювати в трьох різних, максимально комфортних для дитинки положеннях. Стільчик оснащений інноваційною системою регулювань, яка дозволяє вибрати потрібний рівень висоти, положення спинки сидіння, довжину ременів безпеки і багато іншого.

стільчик для годування BabyHit Hit Kit
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитячий стільчик для годування BabyHit Hit Kit. Спочатку стільчик з народження може служити місцем для відпочинку, поки мама щось готує на кухні. Завдяки максимальному нахилу стільчика - положенню напівлежачи і м'якому зручному вкладишу анатомічної форми маляті буде комфортно в ньому, як у гніздечку. Від 6 місяців до року з введенням прикорму стільчик BabyHit Hit Kit стане зручним місцем для годування і кріслом для гри. У дизайні стільчика враховані всі побажання батьків, роблячи його максимально комфортним.

стільчик для годування Babyhit Juicy
Уточнюйте ціну в менеджера

Стільчик для годування Babyhit Juicy - практичний і компактний стільчик для годування. Його переваги - приємне забарвлення, відкидна спинка, регулювання положення столика однією рукою, з'ємний піднос для їжі і просторе сидіння. Дуже практичний у догляді - чохол з тканини, тому його легко мити і тримати в чистоті. Є надійна система захисту - п'ятиточкові ремені безпеки можна відрегулювати по висоті, а також пластикова перемичка, щоб дитина не вислизнула.

Крісло для годування Babyhit HC-01
Уточнюйте ціну в менеджера

Стільчик для годування Babyhit HC-01 - для дітей від 7 місяців. Стільчик-трансформер 2 в 1, може бути як класичний стільчик для годування, та к і окремим стільчиком і столиком. Матеріал з якого виготовлений стільчик для годування - натуральне дерево. Висота стільчика розрахована на те, щоб підсунути стільчик до загального столу. Крім того, завдяки розкладанню стільчика дитина отримує окркмий стільчик з столиком для малювання чи ігор.

Крісла для годування, Дитячі стільчики для годування, столики для годування, дитячі товари Львів, інтернет-магазин