Дитячі Ходулі

дитячі ходулі  BabyHit Emotion
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитячі ходунки BabyHit Emotion, що обертаються на 360 градусів - дитина зможе подорожувати в будь-якому напрямку, минаючи складні перешкоди завдяки чудовій маневреності ходунків.Під час відпочинку від фізичних навантажень дитина зможе пограти на одному з двох запропонованих варіантах ігрових столиків. Ходунки BabyHit Emotion оснащені функцією качалки і батутом. 3 Завдяки рівнями висоти, можна коригувати їх у міру дорослішання дитини.

дитячі ходулі Geoby XB606E
Уточнюйте ціну в менеджера

Стійкі функціональні дитячі ходулі від бренда Geoby допоможуть вашому малюку зробити перші кроки. Вони безперечно сподобаються дитині цікавим дизайном і різноманіттям музикальних іграшок, які розташовані на з'ємній панелі. Колесика розташовані по периметру дитячих ходуль з фіксатором. Для зручності малюка у ходулях є м'яке сидіння, яке можна відрегулювати відповідно до зросту дитини. Дитячі ходулі компактно складаються і займають зовсім мало місця в складеному вигляді.

дитячі ходулі Geoby XB 0302A
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитячі ходулі Geoby XB 0302A, призначені для дітей до 12 кг - це гарні ходулі з оригінальним дизайном, які допоможуть вашому малюку тримати спинку і навчитися ходити. Дано модель дитячих ходульок має 3-ри положення висоти, тому вони підійдуть малюку різного зросту.

дитячі ходулі Geoby XB 20B
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитячі ходулі Geoby XB 20B, для дітей від 7 до 18 місяців, які вже вміють самостійно сидіти і хочуть набувати нових навичок. Отже для мами, дитячі ходульки просто незамінні, оскільки вони звільняють руки і дають можливість дитині самостійно рухатися. Широка база і поворотні колеса забезпечуть чудову маневреність і безпеку для малюка. В складеному вигляді дитячі ходулі займають мало місця.

дитячі ходулі Geoby XB 400E
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитячі ходулі Geoby XB 400E, призначені для дітей від 6 місяців і вагою до 12 кг. Коли дитинка вчиться ходити і триматися на ногах, то ходульки для цього просто незамінні, оскільки вони допоможуть втриматися дитині на ногах і самостійно переміщатися по квартирі. Ходулі для дитини від Geoby дуже міцні і легко маневрують по квартирі. Дитячі ходулі компактно складаються і займають мало місця, тому їх зручно навіть брати з собою в гості, чи на дачу.

дитячі ходулі Geoby XB200
Уточнюйте ціну в менеджера

Якщо ваша дитина намагається робити перші кроки, то вам необхідні дитячі ходулі Geoby XB200, які допоможуть малюку навчитися тримати рівновагу. Ця модель ходулів для дітей від 6 місяців, виготовлена з міцного пластику і має заокруглені кути, широку базу і колесика, які обертаються на 360*. При потребі колесика фіксуються за допомогою спеціальних штопорів, і дитячі ходулі можна використовувати як стільчик для годування. Дитячі ходульки компактно складаються і займають мало місця в складеному вигляді.

дитячі ходулі Geoby XB402A
Уточнюйте ціну в менеджера

Ходулі дитячі Geoby XB402A, призначені для дітей від 7 до 18 місяців, вагою до 12 кг - це яскрава і весела іграшка, створена фахівцями Geoby, для дітей які тільки вчаться ходити. В ходунках дитина буде вчитися тримати рівновагу і стояти на ніжках без допомого мами. Конструкція виготовлена з міцного пластику, колесика повертаються на 360* градусів і мають спеціальні стопори для блокування. Тип складання дитячих ходунків "гармошка".

дитячі ходулі Geoby XB109
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитячі ходулі Geoby XB109 - чудовий подарунок для малюка, який вчиться ходити. Якщо дитинка вже добре сидить, тоді вона зможе оцінити всі переваги нового тренажера. За допомогою дитячих ходунків, малюк укріпить м'язи ніг і спини, а також навчиться самостійно пересуватися, що звільнить мамині руки. А поки, дитина з задоволенням буде бавитися іграшками на панелі, а це мавпочка і жираф, крім того, на панелі розміщенні різноманітні яскраві фігурки. Дитячі ходулілегко і компактно складаються.

дитячі ходулі Geoby XB500G
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитячі ходулі Geoby XB500G, для дітей від 6 місяців і вагою до 12 кг. Дуже маневрені, легкі ходульки стануть для вашого малюка чудовим тренажером при навчанні, коли дитина вчиться ходити. Дитячі ходулі звільняють мамині руки, бо дитина вже самостійно може пересуватися по квартирі. Силіконові колеса обертаються на 360*, але при потребі їх можна зафіксувати за допомогою спеціальних стопорів. За рахунок широкої бази, дитячі ходунки безпечні і дитина в них не перекинеться.

Дитячі ходулі GEOBY XB20C
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитячі ходульки GEOBY XB20C, для дітей від 7 до 18 місяців, вагою 12 кг - для активних дітей, які не можуть всидіти на місці. З допомогою ходунків ваш малюк дослідить усю квартири. Всі краї дитячих ходуль заокругленні. Колесики крутяться на 360*, і при потребі фіксуються до нерухомого складу і ходулі можна використовувати як стільчик для годування. Тип складання "гармошка".

дитячі ходулі Geoby LXB103H
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитячі ходулі від виробника товарів для дітей Geoby, модель LXB103H, для дітей від 7 до 18 місяців - це чудовий помічник коли дитинка вчиться ходити. Дитячі ходулі Geoby LXB103H, обладнані силіконовими поворотними колесиками. Колесика при потребі можна заблокувати і ходулі перетворяться на стільчик для годування.
Складаються дитячі ходульки гармошкою.

дитячі ходулі Chicco Space
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитячі ходулі Chicco Space - виготовлені під літак, дитині дуже сподобається така іграшка. Ходулі допоможуть вашій дитині підготуватися до його перших кроків. В першу чергу розвинуть моторику руху, навчать тримати рівновагу, а висока спинка дозволить дитині тримати спинку рівною. Дитячі ходулі обладнані тормозною системою і відповідають всім вимогам безпеки Європейського союзу, вони цілком безпечні за рахунок спеціальних резинових вставок.

дитячі холулі Chicco Paint
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитячі ходулі Chicco Paint, для дітей, які вже вміють стояти на ніжках. Ходулі обладнані з'ємною палітрою юного художника, ця панель буде чудовою іграшкою для вашого малюка. Дитячі ходулі допоможуть дитині розвинути координацію рухів і навчать втримувати рівновагу, тримаючи спинку рівно. Ходулі для дитини Chicco Paint відповідають всім стандартам Європейського союзу.

дитячі ходулі Chicco Band
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитячі ходулі Chicco Band, просто необхідні для вашого малюка. Ходулі розвивають правильну координацію рухів дитини і вчать дитинку тримати рівновагу. Дитячі ходулі Chicco Band - безпечні і відповідають стандартам Європейського союзу.

Ходулі, , дитячі товари Львів, інтернет-магазин