Дитячі Електромобілі

дитячий електромобіль Geoby LW846Q-J108
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитячий електромобіль Geoby LW846Q-J108, для дітей від 3 до 8 рочків. Буде для вашого малюка чудовим подарунком, бо саме ця модель обладнана різноманітними світловими і звуковими сигналами, а також зручним сидінням.

дитячий електомобіль Geoby LW846Q-J109
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитячий електромобіль LW846Q від виробника дитячих товарів Geoby, призначений для дітей від 3 до 8 років. Це справжній кадилак, ваш малюк відчує себе справжнім водієм. Елегантний, в гарних кольорах і з чудовим дизайном. Електомобіль обладнаний ременем безпеки і педалю газу.

дитячий електромобіль Geoby LW888E-K229
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитячий електромобіль LW888E-K229, від виробника дитячих товарів Geoby - для дітей від 3 до 8 років. В електромобілі обладнане комфортне сидіння. Багатофункціональний руль з звуковими і світловими ефектами. Для дітей, які ще не вміють самостійно управляти електромобілем, є пульт радіоуправління.

дитячий електромобіль Geoby W458QG-A02
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитячий електромобіль Geoby W458QG-A02, від виробника товарів для дітей фірми Geoby - це чудовий автомобіль для маленького водія. Самостійне управління електромобілем, фари, які можна включати і заводити мотор - це призведе на вашого малюка приємні враження.

дитячий електромобіль Geoby LW801Q-G215
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитячий електомобіль Geoby LW801Q-G215, призначений для дітей від 3 до 8 років. Дітям безперечно дуже сподобається цей електомобіль, яскраві кольори і чудовий дизайн справжньої машини.

дитячий електромотоцикл Geoby W330B-B02
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитячий трьохколісний електо-мотоцикл Geoby W330B, колір B02, призначений для дітей від 1,5 до 3 років. Для маленьких діток, які ще не може керувати самостійно, батьки використовують ручку, яка кріпиться до електомобіля. Коли дитина підросла і вже може їздити самостійно ручка знімається. Мотоцикл доволі маневрений, оснащений педалью газу.

дитячий електомотоцикл Geoby W320
Уточнюйте ціну в менеджера

Трьохколісний дитячий електо-мотоцикл Geoby W320, призначений для дітей від 3 до 7 років. Цей мотоцикл чудовий подарунок для вашого малюка. Яскрава модель з великими дзеркалами заднього виду, буде до вподоби дитині.

дитячий електро-мотоцикл Geoby W310-G-303
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитячий мотоцикл W310, це електомотоцикл від фірми Geoby, для дітей від 3 до 5 рочків. Мотоцикл обладнаний багатофункціональним музикальним рулем з світловими ефектами. Мотоцикл дитячий маневрений і має педаль газу.

дитячий електомотоцикл Geoby LW639
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитячий електо-мотоцикл Geoby LW639, призначений для дітей від 3 до 8 років. Чудовий подарунок для вашого малюка, якому принесе задоволення катання на цьому електо-мотоциклі.

дитячий електро-квадроцикл Geoby W422A-01
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитячий електо-квадроцикл W422A-01, від фірми Geoby - для дітей від 2 до 5 років. Це практичний квадроцикл, який буде до вподоби малюкам. Електо-квадроцикл обладнаний багатофункціональним рулем з звуковими і світловими ефектами. Доволі маневрений, має педаль газу.

дитячий квадроцикл Geoby LW830
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитячий квадроцикл LW830, від фірми Geoby - для дітей віком від 3 до 6 років. Квадроцикл буде до вподоби дітям, завдяки дизайнерським рішенням. Електомобіль-квадроцикл виготовлений з кольорового пластику, але також є металеві частини. Повний акумулятор - на 1,5-2 години.

Дитячий електомобіль Geoby W446EQ
Уточнюйте ціну в менеджера

Електромобіль для дітей W446EQ мінікупер - призначений для дітей від 3 до 8 років, від польського виробника дитячих товарів Geoby. Кольори на будь-який смак, цікавий для дітей. Обладнаний ременями безпеки, має пульт управління, якщо дитина ще не вміє керувати самостійно.

Дитячий електомобіль Geoby W458QG-A01
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитячий електоромобіль W458QG-A01 від фірми Geoby - для дітей від 3-ох рочків. Особливості даної моделі це - прозоре вітрове скло, реалістичний зовнішній вигляд і панель приладів, ремінь безпеки, а також світлодіодні фари і звуковий руль. Катання в електромобілі не тільки викличе у вашого малюка приємні емоції, але також допоможе йому розвинути орієнтацію в просторі. Маленький водій зможе самостійно керувати машиною, включати фари і заводити мотор. за допомогою електомобіля можна вчити дитину правил дорожнього руху.

Дитячий електомобіль W433BH
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитячий електромобіль W433BH "Джип Спорт", від фірми Geoby -призначений для дітей від 3 до 8 років.

Дитячий електомобіль Geoby LW837Q-A-H305
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитячий електомобіль спортивного варіанту Geoby LW837Q-A-H305 - для дітей від 3-ох до 8 років. Сидіння електомобіля зроблене типу крісла в картингу. Електомобіль має руль, педаль газу і ричаг переключення передач, лобове скло і дзеркала заднього виду. Світлодіодні фари, а на рулі кнопки, які активують звук і світло.

Електромобілі, , дитячі товари Львів, інтернет-магазин