Дитячі Автокрісла групи 1/2/3

Автокрісла групи 1/2/3 (9-36 кг)

автокрісло дитяче Coletto Vivaro isofix(9-36 кг)
Уточнюйте ціну в менеджера

Автокрісло Coletto Vivaro isofix(9-36 кг, група 1/2/3) - пройшло тестування у Голандії в інституті TNO. Дитяче автокрісло Coletto Vivaro має систему isofix та спеціальні ремені Top tether. Купити автокрісло Coletto для дітей від 9 місяців до 12 років і вагою від 9 до 36 кг., яке безпечне і має європейські стандарти безпеки.

автокрісло дитяче Coletto Vivaro (9-39 кг)
Немає в наявності

Купити автокрісло Coletto Vivaro (9-39 кг), групи 1/2/3. Дитяче автокрісло призначене для дітей приблизно від 9 місяців до 12 років і вагою від 9 до 36 кг. Перед тим, як випустити це автокрісло в продаж, видавці провели ряд тестів в інституті TNO в Голандії. Це безпечне і міцне дитяче автокрісло, яке має європейський сертифікат.

автокрісло дитяче Coletto Sportivo Izofix (9-36 кг)
3.950,00
грн.

Дитяче автокрісло Coletto Sportivo Izofix групи 1/2/3. Автокрісло з шкіряними вставками для дітей вагою від 9 до 36 кг. Виробники врахували все до найменших дрібничик, тому в дитячому автокріслі є і боковий захист, глибоке сидіння із зручними підлокітниками, спинка з 'якою боковою підтримкою і буферами, глибокий і зручний підголівник для фіксації і підтримки голови і шиї дитини. Всередині автокрісла є м'який матрацик і внутрішні ремені безпеки з м'якими плечовими накладками. Купити автокрісло Coletto, можна у нас по хорошій ціні.

автокрісло дитяче Euro-Cart Maxima
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитяче автокрісло Euro-Cart Maxima група 1/2/3 для дітей вагою від 9 до 36 кг. Модель цього дитячого автокрісла до 36 кг, відповідає всім вимогам безпеки. Стильний і сучасний дизайн поєднується з безпекою і комфортом.

дитяче автокрісло Euro-cart Galaxy
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитяче автокрісло Euro-cart Galaxy група 1/2, для дітей вагою від 9 до 25 кг. Ця модель автокрісла створена польськими фахівцями - є досить безпечною і зручною у використанні. Сучасний і стильний дизайн.

автокрісло дитяче Inglesina Prime Miglia I-Fix
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитяче автомобільне крісло Inglesina Prime Miglia I-Fix група 1/2/3 - для дітей віком від 1 до 10 років, вагою від 9 до 36 кг. Це модель колекції 2010 року. Виробник - італійська фірма дитячих товарів Inglesina. У цьому автокріслі вмонтована інноваційна система кріплення IsoFix, яка у поєднанні з ременями безпеки дозволяє швидко встановити автокрісло в автомобілі.

Дитяче автокрісло Inglesina Prime Miglia
Уточнюйте ціну в менеджера

Автомобільне крісло Inglesina модель Prime Miglia група 1/2/3 від італійського виробника дитячих товарів для дітей від 9 місяців до 12 років, вагою від 9 до 36 кг. В автомобілі автокрісло встановлюється на задньому сидінні по ходу руху автомобіля, за допомогою ременів безпеки.

Дитяче автокрісло Coletto Sportivo
Уточнюйте ціну в менеджера

Автокрісло дитяче група 1-2-3, Coletto Sportivo для дітей вагою від 9 до 36 кг, віком від 9 місяців до 12 років. Автокрісло обладнане додатковим захистом SPS (Side Protection System), у разі бокового зіткнення. Ця модель дитячого автокрісла виконана у сучасному спортивному дизайні.

Дитяче автокрісло Coletto Sportivo Only
4.080,00
грн.

Дитяче автокрісло Coletto Sportivo Only група 1-2-3 від польського виробника дитячих товарів Coletto виготовлено в сучасному, спортивному стилі. Автокрісло призначене для дітей віком від 9 місяців до 12 років, вагою від 9 до 36 кг. Боки сидіння з високоякісної та елегантної екошкіри.

Автокрісла групи 1/2/3, Автокрісла групи 1/2/3 (9-36 кг), дитячі товари Львів, інтернет-магазин