Дитячі Автокрісла групи 0/1

Автокрісла групи 0/1 (0-18 кг)

Дитяче авто крісло Babyhit Carina Stars
1.900,00
грн.

Автокрісло Carina Babyhit - це комфортні та безпечні автомобільні поїздки! Ремені безпеки з м'якими накладками цього автокрісла надійно утримують малюка. Спинку автокрісла можна регулювати в трьох позиціях, а це означає, що ваш малюк буде відчувати себе в цьому автокріслі дуже затишно! Практичний європейський дизайн, в якому виконаний чохол автокрісла Carina дозволяє з легкістю його зняти, а це значить, що його прання не відніме багато часу і зусиль, і ви зможете більше часу приділяти своїй дитині!

Дитяче авто крісло Babyhit Noble
2.250,00
грн.

Автокрісло 0/1 Babyhit Noble - дитяче автокрісло, для малюків від 0 до 18 кг з успіхом пройшло всі краш-тести і заслужило Європейський стандарт безпеки ECE R44 / 04.
П'ятиточкові ремені безпеки, які легко як відстебнути, так і зафіксувати, надійно утримують малюка в кріслі, при цьому не обмежуючи його рухів і не завдаючи незручностей. До того ж спеціальні гумові вкладки ременів перешкодять їх ковзанню по одязі малюка. Форма автокрісла Noble 0/1 від Babyhit захищає вашого малюка і фіксується в п'яти різних положеннях!
Гігієнічний, матеріал найвищої якості, з якого виготовлено автокрісло Noble для дітей до 4-х років, не тільки приємний на дотик, а ще й легко миється!

Дитяче авто крісло Inglesina MAGELLANO
3.860,00
грн.

Автокрісло 0/1 Inglesina MAGELLANO - безпечне і комфортне для дитини під час поїздок. Крісло може повністю розкладатися, що дозволяє укласти малюка і заколисати його на час подорожі. Спеціальні м'які ремені безпеки зможуть надійно убезпечити сон дитини. Автокрісло Inglesina MAGELLANO має оригінальні бічні м'які панелі, які також сприяють підвищеної безпеки під час руху транспортного засобу. Матеріал автокрісла пройшов всі гігієнічні перевірки і повністю відповідає вимогам санітарних служб. Всі чохли крісла з'ємні.

дитяче автокрісло Inglesina Moovy 0/1 від 0-18 кг
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитяче автокрісло Inglesina Moovy 0/1 від 0-18 кг - практичне і надійне автокрісло, для дітей до 18 кг. Автокрісло дитяче має пристрій для підтримки голови і захищає дитину в непередбачених обствинах. В автомашині дитяче автокрісло від 0-18 кг встановлюється: проти ходу машини, або за ходом машини, якщо автокрісло дитяче встановлюється на переднє сидіння, то при цьому, подушка безпеки має бути вимкнута.

дитяче автокрісло Geoby CS888 0/1(0-18 кг)
3.550,00
грн.

Дитяче автокрісло Geoby CS888 0/1, для дітей від 0 до 18 кг - комфортне і надійне автокрісло для перевезення дитини в автомашині. Основною відмінністю цього дитячого автокрісла є, максимально симетричний каркас для додаткової безпеки малюка в екстренних випадках і при різких поворотах. Спеціальна вкладка для новонароджених з урахуванням анатомічних особливостей дитини. Дитяче автокрісло відповідає всім європейським стандартам безпеки і якрсті, та має сертифікат ECE44/04.

Дитяче авто крісло Geoby CS800E 0/1
3.150,00
грн.

Дитяче автокрісло Geoby CS800 0/1 (0-18 кг), для дітей від народження до 4-ох років, вагою від 0 до 18 кг. Автокрісло встановлюється в автомашині за допомогою 3-ох точкових ременів безпеки тільки проти ходу руху автомашини для дітей до 13 кг, на задньому сидінні, при цьому спинка дитячого автокрісла повністю відкидається назад. Для дітей від 9 місяців - є можливість встановити автокрісло на передньому сидінні при умові, що подушка безпеки відключена. Конструкція дитячого автокрісла досить міцна.

Дитяче автокрісло Inglesina Marco Polo(0-18 кг)
Уточнюйте ціну в менеджера

Дитяче автокрісло групи 0/1, від італійського виробника дитячих речей Inglesina, модель Marco Polo призначене для дітей від народження і дітей вагою до 18 кг.

Автокрісла групи 0/1, Автокрісла групи 0/1 (0-18 кг), дитячі товари Львів, інтернет-магазин