Дитячі Автокрісла групи 0+

Автокрісла групи 0+ (0-13 кг)

дитяче автокрісло 0+ Graco Logico S
3.000,00
грн. 3600 грн

Дитяче автокрісло групи 0+ Graco Logico S призначене для дітей вагою від 0 до 13 кг і віком від 0 до 15 місяців. Автокрісло обладнане посиленим захистом від бокового удару. Встановлюється дуже просто і надійно завдяки базі кріплення Logico S HP. Про безпеку дитини подбають п'ятиточкові ремені з м'якими накладками, які надійно закріплять малюка в кріслі. Дана модель автокрісла дуже надійна і безпечна, це правильний вибір на користь безпеки немовляти.

Дитяче авто крісло Tako Baby Heaven Exclusive
2.050,00
грн.

Автокрісло 0+ Tako Baby Heaven Exclusive – це стильне і безпечне автомобільне крісло групи 0 +.
Воно розроблено таким чином, що ви можете зняти його з сидіння автомобіля, і відразу ж встановити прямо на шасі коляски Tako Baby Heaven Exclusive на манер прогулянкового блоку.
Виробник продумав концепцію кріплень таким чином, що його однаково надійно можна закріпити в автомобілі, як штатними ременями безпеки, так і за допомогою сучасної системи фіксації IsoFix (Ізофікс) за умови придбання спеціальної бази Tako IsoFix. Не можна обійти стороною і чудовий дизайн представленої моделі.

Дитяче авто крісло Babysing M0
1.500,00
грн.

Автокрісло Babysing M0 оснащено вдосконаленою системою ременів безпеки, має міцну конструкцію і м'який наповнювач всередині.

BabyHit Primary авто крісло
1.100,00
грн.

Автокрісло BabyHit Primary для самих маленьких.
Це чудове крісло ідеально підходить для перевезення малюків до року. Нове автокрісло має вдосконалену систему ременів безпеки, які надійно фіксують дитину усередині крісла, захищаючи його від можливих стрибків і різких рухів транспортного засобу.
В автокріслі BabyHit Primary зручна чаша, яка забезпечує малюкові оптимальне положення. Вона виконана з міцного пластику, який витримує великі навантаження.
Каркас даної моделі оббитий м'яким гіпоалергенним наповнювачем, який розподіляє енергію удару при зіткненні.
Поява синців і саден виключено! Надійна система кріплення крісла до автомобіля сприяє збільшенню безпеки малюка під час руху

Дитяче авто крісло Adamex Carlo
1.950,00
грн.

Adamex Carlo - дитяче автокрісло групи 0, для дітей вагою до 13 кг (від народження до 15 місяців). Головне завдання автокрісла - безпека малюка при переїздах в автомобілі, тому польський виробник посилив внутрішню систему бічного захисту голови. Для надійної фіксації малюка в кріслі існують ремені безпеки. Як і всі інші автокрісла в категорії 0, автокрісло Adamex Carlo має ручку для перенесення і може бути використано як крісло-качалка. У комплекті ви знайдете перехідники за допомогою яких автокрісло фіксується на раму дитинкою коляски і теплий чохол, що вкриває ніжки.

Дитяче авто крісло 0+ Roan Poppi
2.350,00
грн.

Автокрісло Roan Poppi - багатофункціональне крісло для дітей, розраховане від народження з максимальним навантаженням до 10 кг. Дана модель підходить для установки на шасі колясок Roan Bass. Зручна м'яка оббивка і бічний захист голови новонародженого забезпечить повну безпеку і комфорт дитини в процесі їзди. Козирок захищає від сонця, вітру чи дощу. Установка автокрісла Roan Poppiв автомобілі, здійснюється штатними ременями безпеки тільки строго проти їзди.

дитяче автокрісло Graco Evo Junior Baby 0+
3.500,00
грн.

Дитяче автокрісло Graco Evo Junior Baby 0+, для дітей від народження до 12-15 місяців і вагою до 13 кг. Модель цього автокрісла популярне не тільке в Україні, але і в Європі. Автокрісло 0+ для дітей безпечне, стильні і функціональне. За допомогою спеціальним адаптерам, автокрісло легко встановлюється на раму колясок Graco.

дитяче автокрісло Nania Beone SP
Уточнюйте ціну в менеджера

Стильне і яскраве дитяче автокрісло групи 0+ Nania Beone SP від французького виробника, виготовлено виключно згідно європейських стандартів якості, безпеки і надійності. Дитяче автокрісло розраховане на дітей від народження і вагою до 13 кг. Крісло встановлюється в автомобілі проти руху. На передньому сидінні автокрісло можна встановлювати лише тоді, коли відключена подушка безпеки. В комплекті: додаткова подушка для підтримки спинки дитини, ручка для транспортування.

Автокрісла групи 0+, Автокрісла групи 0+ (0-13 кг), дитячі товари Львів, інтернет-магазин