Про магазин

Вітаємо Вас на сторінках інтернет-магазину товарів для дітей www.sunbaby.lviv.ua

Наша компанія на ринку з 2010 року. Ми пропонуємо дитячі товари від народження і до трьох рочків.

Асортимент дитячого магазину:

та багато інших товарів.

Ми працюємо для «найменших і найдорожчих», тому насамперед стараємось надавати якісні послуги, а також забезпечити індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Крім того ми пропонуємо сервісну підтримку придбаних у нас речей протягом усього терміну експлуатації.

«Чому покупці обирають інтернет-магазин товарів для дітей www.sunbaby.lviv.ua?»

  • Першою перевагою є доступні ціни і великий асортимент товарів, який постійно поповнюється, наявність 90% товарів на складах та швидке обслуговування.
  • Другою перевагою нашого інтернет-магазину товарів для дітей www.sunbaby.lviv.ua є наявність великого виставкового залу. Львів'яни і гості нашого міста мають можливість прийти до магазину «Моє Сонечко», що знаходиться за адресою м. Львів, вул. Кн. Ольги 114(аквапарк Пляж) і тут побачити та протестувати товари, які представлені на сайті. В магазині працюють кваліфіковані продавці-консультанти, які допоможуть підібрати усе необхідне для Вашого малюка.
  • Магазин «Моє Сонечко» працює з 10:00 до 19:00 у будні, з 11:00 до 17:00 у неділю.
    Тел.: 096 56 19 881, 097 51 53 888.
    Дзвінки приймаються з 10 :00 до 20:00.

  • Ще однією нашою перевагою є можливість оформлення замовлення тільки по телефону, а також швидка безкоштовна доставка за вказаною адресою в день замовлення.
  • В магазині працює система бронювання і система індивідуальних замовлень, тобто підбір товару за вказаними параметрами.(Наприклад підбір дитячого візочка з вказаною вагою, шириною колісної бази, комплектацією…)
  • Ми пропонуємо гарантійне та сервісне обслуговування придбаних у нас речей. В продажі також присутні різноманітні аксесуари і додатки до візочків.

З 2014 року ми доступні у всіх соц. мережах. З нетерпінням чекаємо на ваші відгуки, побажання і зауваження. Усі відвідувачі мають можливість отримувати наші новинки і акційні пропозиції.

У 2015 році плануємо створити на нашому сайті www.sunbaby.lviv.ua багато цікавих рубрик, а також інтернет–опитування.

Ваші позитивні відгуки та посмішки – наша найкраща нагорода!!! А на постійних покупців чекають приємні подарунки та знижки.

інтернет-магазин дитячих товарів у Львові, магазин дитячих товарів, товари для дітей, візочки, ліжечка, стільці для годування